Káťa a Škubánek zase spolu přehled

Káťa a Škubánek zase spolu https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309258/bmid_kata-s-skubanek-zase-spolu-ILg-309258.jpg 5 107 107

Káťa a Škubánek série

Veselá vyprávění o holčičce Kátě a jejím chlupatém kamarádovi, pejskovi Škubánkovi. Tentokrát je zastihneme u filmu, u pletení, u hry Pexeso, zjistíme, jak se dělá kocour či jak si ušetřit práci, setkáme se s tajemným hostem a ověříme si, zda strašidla jsou nebo nejsou. A nebude samozřejmě chybět kocour Luciáš ani myšky. Sedm příběhů s oblíbenými postavičkami, které jsou známé z televizních večerníčků, jistě potěší malé i větší čtenáře.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Káťa a Škubánek zase spolu. Přihlašte se a napište ho.

mataaskorice
14.09.2023 5 z 5

Skvělé vtipné příběhy. Druhý díl se mi líbí ještě o Škubánkův chlup víc než první.

yellow
07.09.2023 5 z 5

Veselé příběhy, ve kterých se tentokrát více objevoval můj oblíbený Luciáš. A navrch k tomu krásné ilustrace. Dceři se pohádky moc líbily.

Marticka79
12.06.2023 5 z 5

Zábavné a veselé příběhy o Kátě a jejím psím kamarádovi Škubánkovi. Kniha se nám líbila, a tak jí dáváme plný počet hvězdiček, protože si je každopádně zaslouží. :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Káťa a Škubánek zase spolu v seznamech

v Právě čtených1x