Každý má někoho přehled

Každý má někoho https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52396/bmid_kazdy-ma-nekoho-omc-52396.jpg 4 11 11

Novela o školákovi, jenž se vyznává ze svých vztahů k babičce, mamince, tátovi, sestře, nově narozenému bratrovi, vypráví o sobě, o jiných lidech i o věcech.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Každý má někoho. Přihlašte se a napište ho.

tamara1351
30.07.2020 5 z 5

nádherná kniha.....A my se najdeme,sblížíme se a budeme si navzájem tím,na koho jsme čekali,aby nebyl na světě nikdo,kdo někoho nemá......To mluví za vše.
Moje povinná školní četba:)

ViolettaCh.
01.03.2020 3 z 5

Tato knížka je vůbec mojí první přečtenou knihou v životě. Četla jsem ji v první třídě, hned v podzimních měsících, když jsem se naučila číst, a pamatuji si, že jsem měla velkou radost, jak se mi to podařilo pěkně přečíst. Proto jsem si ji zapamatovala. Pokud jde ale o knihu samotnou, tak si pamatuji, že se mi vůbec nelíbila, ale možná to bylo tím, že jsem tomu textu tehdy ještě tolik nerozuměla a soustředila jsem se na samotné čtení. Tak snad z nostalgie 3 hvězdičky, jinak bych dala jen jednu.

Cusco
13.02.2020

V knize je úvodní tištěné věnování autora knihy:

"Napsáno v Budislavi u Litomyšle na jaře roku 1960
a vděčně připsáno památce vzácné a statečné ženy
spisovatelky Růži Jilemnické."

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Každý má někoho v seznamech

Jan Noha
česká, 1908 - 1966