Kdo nehřeší, nežije přehled

Kdo nehřeší, nežije https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110702/bmid_kdo-nehresi-nezije-C67-110702.jpg 4 81 81

Po velmi úspěšných knihách Důchodkyně nestřílejte, V padesáti na začátku a Z lodiček do holin se autorka tentokrát zamýšlí nad rodiči, kteří jsou mnohdy skálopevně přesvědčeni, že jejich právě narozený potomek je to nejkrásnější a nejinteligentnější dítě na světě a dosáhne hvězdných cílů. Přitom však pozapomenou vzít v úvahu fakt, že konečné slovo má vždycky sudička PŘÍRODA. Ta totiž dokáže na rozdíl od původních představ rodičů namíchat malému človíčkovi netušené povahové rysy, s nimiž nic nezmůže žádný způsob výchovy. Takovým samorostem, konvencemi nezatíženým, je hlavní postava knížky Kdo nehřeší, nežije. Autorka má v úmyslu své čtenáře hlavně pobavit, ale daří se jí i ubezpečit bezradné rodiče, že jejich problémový potomek nemusí ani zdaleka patřit mezi ty nezvladatelné.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kdo nehřeší, nežije. Přihlašte se a napište ho.

Marla
10.11.2022 1 z 5

Myslela jsem si, že se budu bavit jako u dalších autorčiných knih. Ale fakt jsem se nebavila. Na můj vkus to bylo moc cynické a křečovité a hlavní hrdinka mi přišla jako zamindrákovaná blbka, která chce pozornost za každou cenu.

Nymfadora.T.
11.09.2022 3 z 5

Vtipné ,čtivé, ale ke konci už mě trochu začaly vadit příliš osobní detaily z autorčina života.
Zatím je to první kniha, kterou jsem od ní četla, zkusím ještě nějaké, ale asi to nebude úplně můj šálek kávy...

Hakl54
28.10.2021 3 z 5

Jedna z lepších knížek od paní Mlynářové. Pro většinu milujících maminek trochu šok, ale jinak dobré nenáročné čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kdo nehřeší, nežije v seznamech

v Právě čtených3x