Když běhá žena přehled

Když běhá žena
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200457/kdyz-beha-zena-200457.jpg 4 126 126

Tahle knížka o běhání dodá odvahu každé ženě, která by pro sebe chtěla něco udělat, ale v tělocvičnách se stydí, jóga ji nudí a na běhání si vždycky připadala moc tlustá, moc líná nebo moc neohrabaná... Autorka píše z vlastní zkušenosti: od neslavných začátků to dotáhla k pěti maratónům na dvou světadílech.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Sport
Vydáno: , Ikar (ČR)

Running like a girl , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když běhá žena. Přihlašte se a napište ho.

Radimka
20.07.2023 2 z 5

Knížka o běhání maratonů, o potřebách maratonců /o tom, kam na záchod, jak vybrat správnou podprsenku/ a hlavně o tom, že když se chce, všechno jde. Nejdřív jsem chtěla přestat číst, protože se mě to netýká, ale pak mě to docela bavilo.

jahody
12.01.2022 5 z 5

Úžasná kniha ,přesně s takovými pocity jsem i já začínala běhat (ze začátku spíše popobíhat).Moc doporučuji .

Peace
27.10.2021 5 z 5

"Nejtěžším okamžikem běhu je zavázání tkaniček a odchod z domova. Jakmile jsi na trase, už toho nikdy nelituješ."

Skvělá knížka, která mě fakt bavila. Chápu, že nebude pro každého, ale pro každého běžce je určitě :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Když běhá žena v seznamech

v Právě čtených5x

běhání, běh