Kincugi pro šťastný život přehled

Kincugi pro šťastný život
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/410853/bmid_kincugi-pro-stastny-zivot-vzv-410853.jpg 4 10 10

Každý z nás je ovlivněn místem, kde vyrůstal. Autorka s námi v této knize sdílí své japonské dědictví a provází nás kouzelnou cestou této země. V knize se dočteme o japonských tradicích, které vedou k vyváženému životu jak po psychické, tak i fyzické stránce. V knize najdeme zdravé recepty, návody k rovnováze a především úvod do krásného umění..... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kincugi pro šťastný život. Přihlašte se a napište ho.

whiolet
13.05.2024 3 z 5

V knize najdete spousty cenných rad, jak se odprostit honem za dokonalostí a naučíte se "zpomalit".
Také v knize najdete i pár receptů na tradiční japonská jídla.
Rozhodně,to je zajímavá kniha plná krásných myšlenek o životě.
Ano,s tím se dokážu celkem ztotožnit:)

drakamena
11.06.2023 3 z 5

Hezké vyprávění o Japonsku a japonských tradicích s krásnými fotkami. Zároveň je však zjevné, že se autorka živí vařením, protože kniha je vlastně tak trochu zakuklená kuchařka: víc než 1/3 tvoří recepty a povídání o vaření obecně. Pokud má někdo zájem o japonskou kuchyni, asi by se mu to líbilo, já ale bohužel můžu tak nanejvýš ramen - který miluji! - protože z rybích omáček se mi dělá šoufl. Takže jsem ve své podstatě třetinu knihy přeskočila.

Alena_S
13.10.2021 4 z 5

Spojení kuchařky s osobním rozvojem - jémine, to je něco pro nás baby! A k tomu je kniha vizuálně strašně krásná.
Proč jí tedy já nevděčná nedám za pět? Kulhá totiž praktické využití: Na to, aby se s ní šlo zachumlat, je moc velká, a do většiny receptů z ní bude oříšek sehnat suroviny. :(

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kincugi pro šťastný život v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x