Klon přehled

Klon https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41838/klon-41838.jpg 4 25 25

Doktor Davis Moore je uznávaným odborníkem na asistovanou reprodukci. Jeho spokojený život se ale ocitne v troskách, když je brutálně zavražděna jeho dcera. Policisté po několika měsících bezvýsledného pátrání případ odloží, ale zdrcený otec se stále nevzdává naděje, že bude moci pohlédnout do tváře člověka, který sprovodil ze světa jeho šestnáctiletou Annu. Kdy mezi Anniným věcmi nalezne vzorek pachatelovy DNA, dostane šílený nápad: naklonovat vraha svého jediného dítěte… Malý Justin si spokojeně hraje s kamarády, je bystrý a zvídavý. Milující rodiče pochopitelně netuší, k čemu byl jejich syn předurčen. Nevědí, že jeho roztomilá tvář se jednoho dne stane tváří chladnokrevného zabijáka. Pořídil Moore skutečně dokonalou kopii lidské zrůdy? A lze vůbec do nevinné duše zakódovat zlo? ... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Domino

Cast of shadows , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klon. Přihlašte se a napište ho.

anája
25.05.2023 5 z 5

Nemohla jsem se odtrhnout velmi zajímavé a napínavé.

čef
05.08.2022 4 z 5

Klonování ani virtuální svět v rozsahu popsaném v této knize, není zatím na pořadu dne, ale je určitě užitečné přemýšlet již dnes o možném vývoji. Na napínavém příběhu s množstvím mrtvol autor ukazuje, jaké etické a morální problémy může klonování přinést. Povedlo se mu do příběhu dostat i kardinální otázku otázek: proč jsme vlastně tady?

Belanna
19.09.2021 3 z 5

Po přečtení této knihy, u které mě nalákal název, mám hodně smíšené pocity.
První část knížky se vlekla. Je tu velké množství postav, ale podstatných je jen pár. Také podrobné popisy situací, které vůbec neovlivňují hlavní děj, odpoutávají pozornost.
Druhá část pak už byla zajímavější, místy i napínavá, ale konec tomu nepřidal, možná opět až moc kombinací.
Celé knize chyběla taková ta emoční hloubka, která by se u tohoto tématu předpokládala.
2,5*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klon v seznamech

v Právě čtených1x