Klub nerozbitných detí přehled

Klub nerozbitných detí
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388939/mid_klub-nerozbitnych-deti-yv1-388939.jpg 4 53 53

Klub nerozbitných detí je o hľadaní strateného detského šťastia v dobe tabletov a instantných riešení. Na rozdiel od prekladov americkej výchovnej literatúry je to kniha šitá na mieru slovenským rodičom. Vychádza z medicínskych a psychologických štúdií a je doplnená o rozhovory so slovenskými expertmi. Každý z nich je autoritou v jednej z dôležitých oblastí, ktoré potrebujeme rozvíjať u našich detí. Aby zvládli náročnú dobu, v ktorej budú žiť. Aby sa stali nerozbitnými.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Klub nerozbitných detí. Přihlašte se a napište ho.

natalie8531
10.12.2023 5 z 5

Tuto knihu doporučuji všem, kdo vychovává/učí/stará se o děti.

Sandalkar
25.06.2022 5 z 5

Pecka, kniha mi sedla jako hrnec na prdel. Moc ocenuji i rozhovory a tim padem dalsi odkaz na odborniky z praxe. Doporucuji vsem, kdo jsou nekde mezi spartanskou vychovou a biomatkama :-)

Dominika76
12.03.2022 4 z 5

Kniha hovorí o siedmich bodoch podľa ktorých môžeme vychovať nerozbitné deti. Každá kapitola hovorí o jednej oblasti a v každej je rozhovor s rodičom/odborníkom na danú problematiku. Myslím, že je to skvelá kniha, ktorá nás prípade môže nasmerovať na podrobnejšie štúdium oblastí, ktoré nás záujmu viac.

Špeciálnu pochvalu by som dala autorke za rozhovory, kde robí diablovho advokáta. Otázky podáva presne tak, aby ich odpovedajúci musel čo najlepšie vysvetliť a obhájiť dôležitosť svojej oblasti.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Klub nerozbitných detí v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech1x