Křesťanská otrokyně přehled

Křesťanská otrokyně
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7338/bmid_krestanska-otrokyne-cX1-7338.jpg 4 98 98

Kočovná nevěstka série

Jakmile se Mariina zapřisáhlá nepřítelkyně Hulda dozví, že její sokyně je opět těhotná, vymyslí a připraví dokonalý plán: nechá Marii unést a prohlásit za mrtvou. Zločin se zdaří a Michel, Mariin znovunalezený manžel, truchlí po své životní lásce. Zakrátko však na něj Hulda a její spojenci naléhají, aby se opět oženil. Marie je mezitím prodána do otroctví a odvlečena ze země. Jen s nasazením života se jí a jejímu dítěti podaří překonat veškeré útrapy a vrátit se do vlasti. Tam ji ale čeká šokující zpráva: Michel už není volný…... celý text

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Knižní klub

Das Vermächtnis der Wanderhure , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Křesťanská otrokyně. Přihlašte se a napište ho.

Paulika419
31.08.2023 5 z 5

Znovu nechybělo napětí,intriky,boje a láska.Taky přemíra alkoholu ruských bojarů s trochou humoru knize nezaškodila.Ale dva předchozí díly se mě líbily víc.

Szilvia1
17.03.2022 5 z 5

Třetí díl o Marií je plný cestování z jedné krajiny do druhé,ale i tak je to napínavý díl.Byla jsem zvědavá a držela jsem palce Marií,aby se znovu shledala se svým milovaním manželem a se svými dětmi.Byla to krásná série.

Zulejka
03.10.2020 5 z 5

Ani tento díl mě nezklamal. Naopak. Čtení jsem si opravdu užila a hltala stránku za stránkou. Baví mě doba, do které je příběh zasazen, cestování různými kraji a hlavně různé vztahy mezi lidmi. Navazování přátelství, láska k manželovi, dětem, ale i nenávist, pohrdání, strach, bolest, to vše je tu úžasně popsáno a obsaženo. Jednoduše mě to bavilo :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Křesťanská otrokyně v seznamech