Kodex lovce stínů přehled

Kodex lovce stínů
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390050/bmid_kodex-lovce-stinu-Oon-390050.jpg 4 187 187

Kodex lovců stínů je nejlepším přítelem každého mladého lovce stínů, a to již od 13. století, kdy byl publikován poprvé. Nekonečná válka s démony může být velice stresující, a tak není divu, že člověk sem tam pozapomene jemné nuance démoních jazyků nebo tipy na co nejefektivnější zneškodnění raumů. S Kodexem vás ale podobné patálie trápit nebudou. 5.5 série Kroniky lovce stínů.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (ČR)

The Shadowhunter's Codex , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kodex lovce stínů. Přihlašte se a napište ho.

Kate3003
05.10.2023 3 z 5

Velmi dobře zpracovaná doplňková kniha k sériím o lovcích stínů. Kniha hezky dokresluje celý stínový svět a můžeme díky ní nakouknout více do jejich zvyků a života. Vůbec by mi nevadilo kdyby informací v knize bylo mnohem víc nebo byli detailnější, ale pro zlepšení představy o celém světě stínů je skvělá. Za mě by nemuseli být poznámky od postav z knih, ale nijak mi nepřekáželi. Také bych chtěla ocenit velmi povedené ilustrace. Tahle kniha by neměla chybět u žádného fanouška knih Cassandry Clare.

Ivka14
06.08.2023 4 z 5

Kodex lovce stínů vysvětluje vše Stínovém světě. Podrobně. Všechny otázky, které jsem měl ohledně Stínového světa, byly zodpovězeny.

Ve skutečnosti jsem si Kodex velmi užila. Jak jsem již zmínila, vysvětluje opravdu vše, co potřebujete vědět a kromě toho jsou tu poznámky Clary, Jace a Simona, které jsou docela vtipné.

Co dělá tuto knihu opravdu zajímavou a krásnou, jsou ilustrace. Kodex je plný ilustrací démonů, mečů, ocelí, postav a tak dále. Pomohli mi představit si tento svět mnohem lépe.

mskamila
12.02.2023 3 z 5

Je to hezky napsána kniha s pěknými ilustracemi. Bohužel u spousty témat bylo řečeno ze o tomto tématu toho moc nevědí a skoro všechno se už vysvětlilo v nástrojích smrti. Doufala jsem ze se dozvím mnohem víc informací.

Říjnové knižní novinky (22. - 28.)

22.10.2018

Blíží se Knihománie

08.10.2018

Kniha Kodex lovce stínů v seznamech

v Právě čtených12x
v dalších seznamech4x