Komu zlatá brusle? přehled

Komu zlatá brusle? https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120576/komu-zlata-brusle-120576.jpg 4 28 28

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Komu zlatá brusle?. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
22.07.2023 5 z 5

Přečtená loni.
"víkendovka"
Rest z mé knihovny. Co vše se stane skupině dětí z různých koutů světa na bruslařském závodě?
To nevím ani já :) Ale jedno vím jistě- že hlavní cenu uvedenou již v názvu beletrie získá jen jeden /jedna ze soutěžících. Ale aby vše nebylo tak vážné ,sem tam unos, krádež, cestování, vše vyhovuje čtenářovu přání.

Nofar197
26.01.2023 3 z 5

Vlídný příběh z atraktivního krasobruslarskeho prostředí s detektivní zápletkou je sice primárně určen čtenářům ve věku deseti - dvanácti let, ale zaujmout může každého. Zároveň jasné poukazuje na fakt, čeho mohou být někteří lidé schopni kvůli úspěchu ať už svému, v tomto případě blízkého člověka.
"To je pořád kolik bodů bychom dostali za tohle, kolik bodů ztratili za tamto. On na to přece taky myslí, ale je mu nepříjemné pořád počítat jako na burze. Tak je to. Tom je pro Mad Landsmanovou akcie. Vyhraje-li Zlatou brusli, akcie stoupne, prohraje - li, akcie klesne. "

Knihomolka506
13.02.2022 4 z 5

Starší kniha, ale pořád dobrá. Našla jsem ji u dědy, když ještě žil v knihovně na půdě, mohla jsem si ji nechat, nikdo by ji nečetl.
Příběh z prostředí bruslařských závodů, cen, výher, ale hlavně úsilí a snahy, které do sladkého cíle museli soutěžící dát.
Doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Komu zlatá brusle? v seznamech

v dalších seznamech1x