Kontrakt přehled

Kontrakt https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396669/bmid_kontrakt-WJG-396669.jpg 4 932 932

Kontrakt série

Může láska někoho doopravdy změnit? Katharine pracuje pro šéfa Richarda, bezohledného tyrana, který se nikdy neohlíží na nikoho a na nic. Potřebuje práci, a tak musí strpět jeho nekonečné požadavky a ponižování. Jednou však od něj dostane úkol, s nímž rozhodně nepočítala. Její pracovní smlouva teď zní – milenka a snoubenka. Když lásku musí předstírat dva lidé, kteří se nesnášejí, co se asi stane? Drsné napětí a erotické jiskření přerůstá do něčeho nečekaného. Katharine náhle bez svého nenáviděného nepřítele nedokáže žít. Je to vůbec ještě ten starý Richard, nebo se z něj stal někdo jiný? Přežije jejich vztah tento neobvyklý a zrádný kontrakt? Kniha obsahuje bonusovou novelu Baby šéf.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Contract , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kontrakt. Přihlašte se a napište ho.

tittanie
07.04.2024

Tuhle knihu jsem si půjčila omylem. Chtěla jsem si přečíst druhý díl, ale byl to ten první. Až po přečtení, které mi přišlo trochu povědomé jsem si, říkala v čem teda má být rozdíl a přečetla jsem si tady popisy knih. A byla jsem překvapena.
Tyhle knihy moc nečtu vždy mě naštvou, ale tahle kniha ne. Sice mi přišel až moc přeslazený konec, ale nebyla jsem naštvaná, teda až na to, že jsem knihu četla dvakrát.

Nikyna8
19.03.2024 5 z 5

Potřebovala jsem odechovku a tu jsem dostala. Romantická pohádka, mě se moc líbila. Četla se sama vrhám se na druhý díl.

mili.h
18.02.2024 5 z 5

Naivní, nereálné, přeslazené.... prostě pohádka.
Jenže kdo by pohádky nemiloval,že?

A tato si za mě zaslouží 5 hvězd.
Bylo to neotřelé téma a to mě hodně bavilo, obě postavy jsou skvěle vykreslené a moc jsem si je oblíbila. Takze se vrhám na další díl.

10 nejprodávanějších eknih (březen)

04.04.2019

10 nejprodávanějších eknih (únor)

05.03.2019

Knižní novinky (7. týden)

10.02.2019

Život se skládá z různých okamžiků. Smutných, veselých, dobrých i horších a pak těch skvělých. Všechny pak dohromady tvoří skládačku, a to je váš život. Uchovejte je všechny, hlavně ty skvělé. Pomůžou vám snést ty ostatní.

Kniha Kontrakt v seznamech

v Právě čtených6x
v Přečtených1 377x
v dalších seznamech11x

láska pro ženy těhotenství vyrovnání se s minulostí

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley