Kopírák přehled

Kopírák https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/515781/bmid_kopirak-Zp5-515781.jpeg 4 661 661

Nejděsivější krimi thriller roku! Má krutost nějaké hranice? Anglii ochromí série hrůzných vražd. Každá byla spáchána jinou metodou, brutální … a povědomou. Pachatele totiž podle všeho inspirovali nechvalně proslulí sérioví vrazi – Charles Manson, Jeffrey Dahmer, Edmund Kemper a další. Vysloužil si proto přezdívku Kopírák. Co když se ale rozhodne své vzory ještě překonat?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

The Echo Man , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kopírák. Přihlašte se a napište ho.

klarinka9974
předevčírem 5 z 5

Není to žádné slabé kafe, ale pořádné maso. Některé kapitoly byly vážně lehce až dopodrobna popsané ale jak se píše, je to nejděsivější krimi thriller, tak se není čemu divit. Nic horšího jsem nikdy nečetla ale i tak musím říct, že se to četlo naprosto skvěle. Děj byl napínavý, naháňel hrůzu a nedokázala jsem se od knihy odtrhnout. Stále jsem čekala jak jsou do toho všichni zapletení. Ke konci už jsme měla lehčí podezření ale nečekala jsem takové završení a ta poslední kapitola? No teda..... rozhodně bych brala lepší konec. Skvělé napsaný, určitě sáhnu po další autorčině knize.

Ála41
08.05.2024 3 z 5

Kniha se dobře čte, kapitoly jsou krátké. Místy je nic moc a místy to frčí...ale že by to byl bestseller?! To teda nevím....

Twinny
29.04.2024 4 z 5

Tohle bylo naprosto, naprosto skvělý. Úplně mě to pohltilo a já musela číst dál a dál. Super napětí, skvělé postavy.
Ale musím říct, že mě dost naštval epilog a za ten jsem musela strhnout 1 hvězdu. Mělo to naprosto šokovat, ale bylo to překombinované a zadní vrátka k dalšímu dílu.

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších knih (28. týden)

19.07.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Kopírák v seznamech

v Právě čtených20x