Lidičky z Kouzelného stromu přehled

Lidičky z Kouzelného stromu
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/189/bmid_kouzelny-strom-lidicky-z-kouzelneho-DT8-189.jpg 5 75 75

Kouzelný strom série

< 3. díl

Po první knize Vzhůru na Kouzelný strom a druhé Příběhy Kouzelného stromu jsou Lidičky třetím a posledním pokračováním nové série E.Blytonové pro menší děti. Sourozenci Tom, Eva a Tereza prožívají řadu napínavých dobrodružství v nejrůznějších pohádkových fantasy-zemích i v tomto dílu. A to všechno díky Kouzelnému stromu ze Začarovaného lesa a jeho podivuhodným obyvatelům.... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Folk of the Faraway Tree

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lidičky z Kouzelného stromu. Přihlašte se a napište ho.

Hanamo
30.01.2022 5 z 5

Opět milé a veselé pokračování předchozích knížek.

janasim
01.11.2020 5 z 5

Opět výborný příběh, úžasná dobrodružství... Přestože už mám dětská léta za sebou, nedočkavě jsem otáčela stránku za stránkou a pomalu i dceru prosila, aby chtěla ještě další kapitolu předčítat. Ach jo, taky bych chtěla navštívit pár kouzelných zemí.

Knihomolka506
19.08.2020 5 z 5

Jako dítě jsem  tu knihu- serii milovala. Nejdřív se mi do  toho nechtělo až po přemlouvání od paní knihivnice, že je ta série skvělá a velmi čtivá tak si říkám, že to zkusím a dobře jsem  udělala. Nádhera!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lidičky z Kouzelného stromu v seznamech

v Právě čtených1x