Kozí pohádka přehled

Kozí pohádka
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33983/kozi-pohadka-33983.jpg 4 28 28

Ilustrované leporelo se známým veršovaným příběhem o kůzlátkách a mlsném vlkovi. To jsem já, bradička bílá! Otevřete, kůzlátka milá. Nesu sladké zelíčko, tak otevřete maličko! - Těmito líbeznými slůvky vlk přemlouvá kůzlátka, aby mu otevřela, vyparáděný tak, že se musí děti smát, jak mu klobouk s pentlemi padne.Jedna z nejoblíbenějších dětských pohádek, kterou děti znají nazpaměť od nejútlejšího dětství. Verši doprovází Věra Provazníková. Ilustrovala Helena Zmatlíková.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kozí pohádka. Přihlašte se a napište ho.

_Michelle_
02.02.2024 5 z 5

Konečně pojetí, ve kterém nemusí být nikdo sežrán a nikdo neskončí s kamením v břiše v potoce. K tomu ještě krásné ilustrace paní Heleny Zmatlíkové. Nelze tedy cítit nic jiného než spokojenost.

jarkaska
31.01.2023 5 z 5

Pěkné leporelo s ilustracemi Heleny Zmatlíkové. Přečetly jsme dnes s malou vnučkou.

Hoshi
25.04.2022 5 z 5

Znáte to, jdete večer uspávat potomky a necháte je vybrat, co budete číst a oni vám donesou to leporelo, které jste četli odpoledne, včera a dny předtím taky. Lehce se usmějete a začněte číst řádky, které vlastně už znáte zpaměti, s radostí. Tohle je jedna z knih, které ani po tisícím čtení neomrzí. A ilustrace Heleny Zmatlíkové jsou jako vždy úžasné!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kozí pohádka v seznamech