Královna a její corgi přehled

Královna a její corgi https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/532299/bmid_kralovna-a-jeji-corgi-65ce6cb8de890.jpg 5 28 28

Dokonce i tak známý a oslavovaný monarcha, jakým byla britská královna Alžběta II., potřebuje svého důvěrného přítele. Už jako malá holčička ho našla ve svém štěněti plemene corgi, které pojmenovala Susan a s kterým si vytvořila pevné pouto. Královna měla ve svém životě více než 30 corgi společníků a téměř všichni byli přímými potomky její milované Susan. Autorky milým a jednoduchým přístupem zmiňují mnohé důležité mezníky nejprve princeznina a pak i královnina života. Vyprávění je doprovázeno nádhernými ilustracemi.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Bambook

The Corgi and the Queen , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Královna a její corgi. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
03.05.2024 4 z 5

Nádherná a poučná knížka pro děti o životě královny Alžběty II. a její lásce k pejskům plemene corgi.
Dcera byla z knihy nadšená a i já si odnesla pro mě dosud neznámé informace o královně Alžbětě.

bibi.r
30.04.2024 4 z 5

Pro děti 5+

Tohle bylo moc milé čtení a možnost poznat královnu Alžbětu II. zase z trochu jiné strany.

tracey9
26.04.2024 5 z 5

Máte rádi britskou královskou rodinu?

Já jsem si britskou monarchii více oblíbila předloni v létě, když jsem se začala dívat na seriál Koruna a Alžběta se samozřejmě stala jednou z mých nejoblíbenějších členek královských rodin :) a ve spojení s tím, že s Rozičkou hodně čteme, nemohla nám tahle novinka z nakladatelství Bambook ujít :)

Seznámíme se v ní nejen s mládím královny Alžběty II., ale také s její roztomilou fenkou Susan, která stála na začátku rodokmenu pejsků corgi, kteří královnu doprovázeli téměř celý život.

Nesmím zapomenout vyzdvihnout nádherné ilustace, které v knize jsou a které se líbí i naší Rozičce

Za tuhle roztomilou knihu na recenzi v rámci #spoluprace moc děkuji nakladatelství @grada_cz @bambook_cz a @bunburistka

Knihu hodnotíme 5 z 5 :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Královna a její corgi v seznamech

v dalších seznamech1x

Autorovy knížky