Vzostup kráľovnej přehled

Vzostup kráľovnej
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/516044/bmid_vzostup-kralovnej-Hqa-516044.jpg 5 55 55

Královský duet série

< 2. díl

V láske nič nie je fér. Toto je moje kráľovstvo. Moje územie. Vlastním všetko a ovládam všetkých, Auroru nevynímajúc. Nemala vtrhnúť do môjho sveta nevyzbrojená. Nemala upútať moju pozornosť bez varovania. Bohužiaľ, urobila to a naivne si myslela, že sa môže vypariť, zmiznúť z môjho života. Ak bude treba bojovať, aby som ju ochránil a vlastnil, bez váhania prelejem krv. Nebudem mať zľutovanie. Hovorí sa, že vojny nie sú fér, lenže to ani ja. Vzostup kráľovnej je druhým dielom dilógie a nejde o uzatvorený príbeh.... celý text

Literatura světová Romány Erotika
Vydáno: , Ikar (SK)

Rise of a Queen , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzostup kráľovnej. Přihlašte se a napište ho.

LenkaNovotna32
21.05.2024 5 z 5

Tento pribeh som si uzila viac ako Aidena a Elsu, bolo to fascinujúce, Jonathan sa vobec nezdal ako neaky tyran alebo psychopat.Dospely muz ktory vie co chce, chrani si rodinu a zenu ktoru miluje, cisty miláčik. Brala by som ho všetkými desiatimi.... Zapletka trosku slabsieho rázu ale aj tak som to zhltla aj s navijakom, tato autorka vie veľmi dobre zaujať citatela, ma to grády, napetie, tajomstvo a nespočet sexualnych scen. Klobuk dole, po dlhej dobe mi padla tato kniha do noty

Ešína
20.03.2024 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal. Moc se mi líbil. Vztah Aurory a Jonathana byl vzrušující od začátku do konce. A to jak Jonathan postupně roztával bylo až romantické. Velké plus za druhý epilog.

keiko33
07.02.2024 5 z 5

Príbeh Jonathana a Aurory bol milé prekvapenie. Určite som nečakala romantický thriller. Chvíľkami som mala zimomriavky. Aj napriek tomu, čo si Aurora musela prežiť, bola silná. A vďaka nej sa aj chladný Jonathan roztápal. Získal rodinu. Ten koniec má dostal. Je neskutočné, ako dlho dokáže človek čakať na svoju pomstu. Je fajn, že autorka napísala aj Jonathanov príbeh. Tu sa vlastne všetko odhalilo a vyriešilo. Pri Aydanovi ostalo veľa veci nedoriešených. Jediná vec, čo mi už začínala liezť na nervy bolo to označenie Moja. Si moja, lebo si moja. Tí chlapi Kingovi, boli ako jaskynní muži. Už len chýbalo, aby sa pred všetkými bili do pŕs.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzostup kráľovnej v seznamech

v Právě čtených1x