Křemílek a Vochomůrka přehled

Křemílek a Vochomůrka https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74666/kremilek-a-vochomurk-74666.jpg 5 94 94

Prohlížejte obrázky a vyprávějte si s dětmi příběhy veselých mužíčků, Křemílka a Vochomůrky! Leporelo s ilustracemi Zdeňka Smetany a texty podle knížky V. Čtvrtka potěší nejen děti, ale jejich rodiče a prarodiče.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Křemílek a Vochomůrka. Přihlašte se a napište ho.

Loriss
20.10.2022 5 z 5

Jako dítě jsem tenhle večerníček opravdu nemusela, protože mi odjakživa vadil (pro mě) protivný hlas J. Bohdalové.
Nyní jsme se v rámci večerních pohádek dostali ke knížce a musím říct, že je to naprostá bomba pro děti i dospělé. Jako rodič mám někdy problém s připitomělostí některých (zvlášť moderních) pohádek, ale to zde nehrozí.
Některé příběhy jsou samozřejmě slabší, ale vždy to má pointu, dobrý konec a spolu s Křemílkem a Vochomůrkou objevuje dítě magickou krásu a proměny přírody.
Doporučuji pro děti od 4 let.

Hakate
03.09.2022 5 z 5

Další z krásných pohádek.

n.ezn.amy
23.03.2022 5 z 5

Naprostá klasika mezi pohádkami a večerníčky, na které jsme od mládí vyrůstali. Veselé a zároveň ztřeštěné příhody dvou skřítků Křemílka a Vochomůrky (kdy tedy dodnes si oba pletu). I teď občas z nostalgie po této knize sáhnu.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Křemílek a Vochomůrka v seznamech

v dalších seznamech2x