Mrazivý oheň přehled

Mrazivý oheň
https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299442/bmid_mrazivy-ohen-fBZ-299442.jpg 4 650 650

Kroniky Kaninu série

Bryn Avenová mezi Kaniny nikdy tak úplně nezapadala. Díky svým blond vlasům a modrým očím se vždy cítila jako outsider s nečistou krví neschopná si získat respekt a postavení. Ale je odhodlaná prokázat svou loajalitu království, které miluje. Jejím snem je stát se členkou elitní královské gardy a nic jí nesmí stát v cestě... ani city, které chová ke svému šéfovi, Ridleymu Dresdenovi. Jakýkoli vztah mezi nimi je naprosto vyloučený, ale Bryn si nemůže pomoct. A začíná mít pocit, že i on k ní něco cítí. Mezitím na království někdo zaútočí, to prověří Bryninu sílu jako nikdy předtím. Konečně má příležitost konfrontovat Konstantina Blacka, zrádce, který se před pěti lety pokusil zavraždit krále. Jen Bryn ho může zastavit, ale riskne vše, jen aby ochránila království, které ji není ochotno přijmout takovou, jaká ve skutečnosti je?... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , CooBoo

Frostfire , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrazivý oheň. Přihlašte se a napište ho.

deedulka
25.03.2024 4 z 5

Tohle byl takový příjemný pohádkový příběh. Dobře se to četlo, všechny postavy byly zajímavé a sympatické, žádná velká brutalita. Cílová skupina určitě nadšená a i starší čtenář si v tomto světě najde zalíbení. :-) Už se těším na další díl až zjistím, o co tady jde a trochu to klubko rozpleteme. Obálka je krásná, taky mne nalákala ke čtení. A menší počet stran (cca 260) už se moc nevidí, takže ji člověk rychle přelouská.

Mandy412
18.03.2024 3 z 5

Zajímavé. Ale jeden díl stačí. Ani mě zas tak nezajímá o co tam vlastně jde ve "vyšší moci". Krásná obálka ale zaujala na první pohled.

Artep071
30.01.2024 4 z 5

Já jsem tedy vážně zvědavá kam tento příběh směřuje :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mrazivý oheň v seznamech

v Právě čtených9x