Kruh přehled

Kruh https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135716/bmid_kruh-ada-135716.jpg 4 283 283

Kruh série

Engelsfors. Krásné jméno, příšerné město. Obklopené hlubokými lesy, kde lidé často zabloudí a zmizí. Jedné noci, kdy se měsíc zbarví do tajuplné rudé barvy, je svedeno šest dívek dohromady do zrušeného zábavního parku. Nemají nic společného. Nevědí, jak se tam dostaly ani proč tam jsou. Brzy však pochopí, že jedna bez druhé nepřežijí. 1. vydání.... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Cirkeln , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kruh. Přihlašte se a napište ho.

sangreseth
28.04.2024 5 z 5

Kruh je z mého pohledu nejvíc nedoceněná ya fantasy série všech dob. Je to nádherný příběh, především pokud se zaměříte na všechny charaktery a jejich myšlenky. Autorům se nějak povedlo vykreslit je všechny tak skutečně a detailně, cítíte, že jim naprosto rozumíte. V takovém množství postav je to skoro k neuvěření.
Příběh jako takový se rozvíjí skrz všechny tři díly - zpočátku to skoro vypadá jako každý jiný příběh o “vyvolených, ale po třech knihách je vidět, jak moc promyšlená celá trilogie je. Je škoda, že knížky jsou už méně dostupné, ale pokud se vám dostanou do ruky, určitě si je přečtěte. Je to jedna z těch knih, kterou spolknete za dva dny a ani nevíte, jak se to stalo.

Luigi1
26.03.2024 5 z 5

V této knize se ví o čem se píše velice dobře se čte doporučuji

Kaila146
26.12.2022 5 z 5

Super knížka, nic jsem od ní nečekala, ale byla sjem příjemně překvapená

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kruh v seznamech

v Právě čtených13x