Kuře Napipi a jeho přátelé přehled

Kuře Napipi a jeho přátelé https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/104039/bmid_kure-napipi-a-jeho-pratele-104039.jpg 4 169 169

Ondřeje Sekoru není třeba čtenářům představovat - všichni znají jeho Ferdu Mravence, Brouka Pytlíka, Berušku a další hrdiny obrázkových knížek, mezi než patří i podnikavé Kuře Napipi. V knížce na malé čtenáře čeká veselé vyprávění o dětech a zvířátkách, obrázkové seriály, řada hádanek a kvizů. Určeno dětem od pěti let.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kuře Napipi a jeho přátelé. Přihlašte se a napište ho.

_Michelle_
17.09.2023 3 z 5

Milá útlá knížka, která obsahuje nádherné ilustrace a nechybí jí nápad. Mé srdce si však autor navždy získal jinou tvorbou pro děti.

V.Lenka
17.04.2023 5 z 5

Tato kniha mne v dětství zcela minula. Můj muž si dělá legraci, že právě toto je jediná kniha, kterou přečetl. A tak jsme si ji v knihovně půjčili. Četli jsme společně s šestiletým čtenářem-začátečníkem. Dýchla na nás atmosféra dávno zašlých časů a bezstarostného dětství na vesnici z dob našich prarodičů a praprarodičů, doby, kdy se děti jen tak (bez digitalnich technologií) poflakovaly po okolí a vymýšlely si program samy (neměly program zorganizovaný v rámci různých kroužků atd.). Kniha obsahuje krátké většinou mile vtipné příběhy, ilustrace i komiksové příběhy. Nejvíce nás zaujaly právě ty veršované komiksy o nezbedném kuřeti. Je to milá knížka pro všechny, co mají rádi klukovské taškařice a příběhy dětí z vesnice (typu Bylo nás 5, O letadélku Káněti, Honzíkova cesta).

Doubravka1975
13.09.2020 5 z 5

Další oblíbená postavička ze Sekorovy tvorby, akční Kuře Napipi

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kuře Napipi a jeho přátelé v seznamech

v Právě čtených1x