Čas zabíjet draky přehled

Čas zabíjet draky
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126161/bmid_cas-zabijet-draky-2ZF-126161.jpg 4 83 83

Kůstek série

Síly zla jsou čím dál mocnější. Kůstek míří přímo vstříc nebezpečí. Spolu s babičkou Ben a Thorn zažívají děsivé setkání s Králopsem, vládcem krysáků. Postava v kápi svolává svou obrovskou armádu do poslední války. Někdo nelítostně pronásleduje Thorn v jejich snech. A do toho všeho mizí babička Ben. A jako by to nestačilo, dokázal Podfa přesvědčit vesničany že je mocný likvidátor draků.... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Bone 4: The Dragonslayer , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Čas zabíjet draky. Přihlašte se a napište ho.

Varjohukka
01.03.2024 5 z 5

Příjemné pokračování tohoto místy vtipného, místy napínavého a děsivého fantasy příběhu.
Těším se na další díl.

Kopta
09.11.2023 5 z 5

Silné držení stejných kvalit. Po dlouhé době komiks i fantasy, které mě fakt baví a drží.

DennisMoore
02.01.2020 5 z 5

Jeff Smith musí mít Kůstka od prvního dílu promyšleného, to je jasné, protože kdyby neměl, tak by všechno to, co se děje v téhle knize (a že se toho děje hodně), mohlo působit... No, jinak a rozhodně ne tak přirozeně. Atmosféra zase o něco potemněla a ačkoliv je to pořád ukrutná sranda, umí to být i bezmála osudové. Co bude dál? Netroufám si ani hádat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Čas zabíjet draky v seznamech

v dalších seznamech1x

Jeff Smith
americká, 1960
2010  86%Útěk z Kůstkova (01)
2011  89%Oči bouře
2015  85%Velké kraví dostihy (01/II)
2018  89%Útěk z Kůstkova (barevné vydání)
2012  88%Čas zabíjet draky