Láska na první pohled přehled

Láska na první pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15492/laska-na-prvni-pohled-15492.jpg 4 62 62

Anglie 1074 Když komoří barona ze Skyenvicu požádal Golde, aby pomohla jeho pánu, který náhle oslepl, krásná čarodějka neodmítla. Sir Gavarnie Delamaure však její pomoc odmítl a pověřil ji péčí o své tři děti. Chytrá a přitažlivá Golda, která vlastně na rozdíl od své prababičky nemá žádné magické nadpřirozené schopnosti, brzy přijde na to, že na hradě barona ze Skyenvicu není něco v pořádku. Její břitký jazyk vyvolává často konflikty s baronem, brzy si ale oba začnou uvědomovat, že v nich vzkvétá vášnivá láska. Sir Gavarnie upadne v nemilost u krále a Golda se zatím snaží odhalit tajemství smrti baronovy ženy. Milostná vášeň se proplétá s politickými a rodovými intrikami Anglie jedenáctého století a příběh, plný lásky, vášně, odvážné erotiky i pletich spěje ke svému dramatickému vyvrcholení. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Love At First Sight , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska na první pohled. Přihlašte se a napište ho.

Audreyh
01.10.2023 5 z 5

Já tu knihu prostě žeru! Vždy, když přemýšlím, k jaké historické romanci s přidrzlou hlavní hrdinkou se vrátit, tak je to tato volba! Drznička, rytíř, děti a prasátka. Vždy mě pobaví :-)

vcielka
24.05.2023 5 z 5

Hlavná hrdinka je drzá a hrubá a nepôsobí pritom nesympaticky. Práve naopak. Páčilo sa mi, ako ju vykreslila autorka. Aj hlavného hrdinu. Bolo to celé také milé. Tie ich slovné súboje až do konca :) A čubčí pysk z toho som nemohla :)

rampapa
15.06.2022 5 z 5

Krásný příběh. Knížka se mi moc líbila a jsem jí nadšená. Goldu jsem si hnedka zamilovala. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska na první pohled v seznamech

v dalších seznamech1x

slepota nevidomí historické romance