Láska po španělsku přehled

Láska po španělsku https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/487931/bmid_laska-po-spanelsku-MqS-487931.jpg 4 671 671

Láska po španělsku série

Catalina Martínová zoufale potřebuje rande na svatbu své sestry. Zvlášť když se její malá lež o jejím americkém příteli vymkla kontrole. Nyní tam budou všichni, koho zná – včetně jejího bývalého a jeho snoubenky – a budou se s ním chtít setkat. Má jen čtyři týdny na to, aby našla někoho, kdo by byl ochotný přeletět Atlantik a pomoc jí v jejím podvodu. Z New Yorku do Španělska se neletí chvíli a její bouřlivou rodinu nebude snadné oklamat. Vstupuje Aaron Blackford – její vysoký, pohledný a blahosklonný kolega – který překvapivě nabídne, že zakročí. Raději by odmítla; nikdy nebylo trapnějšího, krev vroucího a nesnesitelnějšího muže. Ale Catalina je zoufalá, a jak se svatba blíží, Aaron vypadá jako její nejlepší volba. A začíná si uvědomovat, že ve skutečném světě nemusí být tak hrozný jako v kanceláři.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Spanish Love Deception , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska po španělsku. Přihlašte se a napište ho.

piskotjanicka
včera 5 z 5

Krásná kniha, plná emocí. Konec je trošku předvídatelný, ale stejně je vše zamotané a komplikované. Pěkný příběh a Aron je boží.Kniha mě bavila, četla se hezky

ivca79
30.04.2024 4 z 5

Takové běžné klišé - nesnáší se - musí předstírat z nějakého důvodu pár nebo manžele- zjistí, že se vlastně milujou. Vtipné i dojemné scény. Oddechovka na jedno přečtení.

Klára90
15.04.2024 4 z 5

Za poslední roky jsem většinu milostných románů, co se mi dostala pod ruku, po pár stránkách odložila, tady jsem se ale po chvilce začetla a jsem za to ráda. Kniha se mi moc líbila. To napětí mezi Linou a Aaronem, to bylo něco! To mě hrozne bavilo a oba hlavní hrdinové si získali mé sympatie.
v poslední části mě kniha už bavila o něco méně, podle mě to Lina všechno až moc řešila pořád dokola, ale tak každá kniha potřebuje nějaké to dráma no.
Za mě ale opravdu spokojenost, velmi příjemné oddechové počtení

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších knih (32. týden)

16.08.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Ocenění knihy (1)

2021 - Goodreads Choice Awards (Best Debut Novel)

Kniha Láska po španělsku v seznamech

v Právě čtených29x
v dalších seznamech13x