Laskonky přehled

Laskonky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310174/mid_laskonky-KnN-310174.jpg 3 155 155

Proč si neustále obouváme boty, které přece vždycky tlačily… Může existovat nevěra, která nezraňuje? Opravdu lze mít sex bez závazků? A kdy přijde po střídavé péči i střídavá povinnost a role rodičů se konečně vyrovnají? Povídky o nešťastné zamilovanosti a šťastných flirtech. Láskonky jako Laskonky. Krátké texty pro dlouhé večery od Barbary Nesvadbové, doprovázené tvorbou Pasty Onera.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Laskonky. Přihlašte se a napište ho.

ninano
13.03.2023 3 z 5

Kniha mi tématy připomínala články o vztazích z časopisů pro ženy. Autorčin styl je ale přece jen literárnější, i když úroveň jednotlivých příběhů se hodně liší.

vklaskova
07.09.2022

Knihu jsem nebyla schopná dočíst. Jediné, co se mi na ní líbilo, byl způsob psaní textu do obrazců/tvarů.
Nejsem naivní, ale vlastně mě uráží, že vše se točí jen okolo nevěry, mileneckých vztahů se ženatými muži atd. (K jinému tématu jsem se nepročetla) Na jednu stranu postesknutí nad tím, že to není dobré, že do toho jedna strana stejně projektuje své city... Na straně druhé na mě působí popisovaný způsob žití jako žití bez zábran, plno nezávazného sexu...není právě to, co citově obrušuje ženu?
Pořád dokola propírání toho samého bez snahy změnit pohled a dívat se na svět z jiného úhlu.
Pokud je tohle opravdu ze života autorky, lituji ji.

Jordanka9
14.09.2021 4 z 5

Moje první kniha od Báry Nesvadbové. Dostala jsem se k ní při jedné z doprovodných akcí MFF v Karlových Varech r. 2017.
Mám dokonce milé věnování od autorky. Kniha mě napoprvé příliš neoslovila. Nedávno jsem se z nedostatku jiné četby ke knize vrátila a některé povídky mě docela zaujaly. Třeba hned ta první Dita Poslední rok mé lásky nebo Mapa vztahů. Velice oceňuji i grafiku - za ní je ta čtvrtá hvězdička

Listopadové knižní novinky

14.11.2016