Legenda o Rennardovi přehled

Legenda o Rennardovi https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/9661/bmid_legenda-o-rennardovi-65c8c9c29c789.jpg 4 30 30

Rennard, zvaný Druhý princ, čelí nepřízni otce a krále, úkladům bratrů, Zlu přicházejícímu ze severu i dávnému rodovému prokletí. Řízením osudu se stává vyhnancem nejprve v cizině a poté i ve vlastní zemi. Bizarní sny, jejichž dějištěm jsou nepozemské světy, a nadlidské schopnosti, které v něm probouzejí momenty ohrožení, přivedou Rennarda k poznání, kdo je jeho opravdovým nepřítelem a kým je ve skutečnosti on sám... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Legenda o Rennardovi. Přihlašte se a napište ho.

NemmamSlov
14.07.2022 4 z 5

Jiří Mazurek je menej známy autor českej literatúri a vďaka Pevnosti som sa dostal k jeho druhému dielu. Tento krát je to príbeh Rennarda druhorodeného princa, ktorý zdedil po mame výnimočné schoponosti a málo kto ho dokázal poraziť v šermiarskom umení. Rennard to ma od malička ťažké, od mlada je na úteku a keď sa vracia do svojej zeme, svoje postavenie si musí vybojovať a donútiť.

Príbeh bol napídaný excelentne. Autor má dobrý štýl písania. Jedinou nevýhodou bol možno príliš jednoduchý dej, ale za mňa jedno z lepších diel edície Pevnosť.

katallinka
27.09.2017 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Příběh se velmi dobře četl a neobsahoval žádné nudné pasáže, takže jsem knihu zvládla téměř na jeden zátah. Jediné, co mi na knize trochu vadilo bylo útržkovité psaní. často, když se v příběhu objevila nová postava, jsem nechápala všechny souvislosti. Rozhodně si přečtu i další knihy tohoto autora.

Ladys
11.08.2016 5 z 5

Kroužil jsem kolem toho pár let a udělal jsem chybu. Teda s tím zpožděním, myslím.
Kniha se mi líbila. A to moc.
To, že příběh mohl být víc rozmáchlý, je pravda. To, že na všech a na všem autor šetřil, je taky pravda. To, že je příběh rozbitý do malých obrazů a náznaků, je taky pravda. To, že bych uvítal větší počet stran, je taky pravda.
A to, že všechny výše jmenované slabiny spláchne pokračování v podobě další knihy zvoucí se Legenda o Garonně, je taky pravda. Právě ji totiž čtu a dochází mi, že Legenda o Rennardovi je takový velmi slušný náznak toho, že to hlavní teprve přijde. Ale jedno bez druhého by nefungovalo.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Legenda o Rennardovi v seznamech

v dalších seznamech3x