Na konci vesmíru přehled

Na konci vesmíru https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/522889/bmid_na-konci-vesmiru-650865af62017.jpg 4 212 212

Legie série

Tak daleko jako tentokrát se posádka Vzdorující ještě nikdy nevypravila – mimo území enlilů, churitů a dalších velkých civilizací. Starý spojenec má však problém, a když o něco požádá vědec z prastaré rasy, po jejíž technologii pase váš největší nepřítel, neváháte ani chvíli. Obzvlášť pokud se na vás obrátí jako na svou jedinou naději. Jenže tentokrát by se možná chvíle váhání vyplatila, protože tahle cesta vede k tajemstvím, která lidem otevřou naprosto nové obzory. A s nimi i nečekané hrůzy. Ale bez toho by to snad ani nebylo ono. Zatímco se Legie připravuje na osvobození Země, kapitán Moravec a jeho posádka se musí vydat až na samotný konec vesmíru.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Na konci vesmíru. Přihlašte se a napište ho.

PastorMal13
24.04.2024 5 z 5

Zase jsem se náramně bavil, ale nečekal bych, že bych podobné zvrhlosti, mám na mysli ten lahodný „koktejl, který je pochoutkou pro obyvatele druhé planety, četl v této sérii.

PS: podobně jako mnozí komentující jsem si vzpomněl na Ricka a Mortyho.

Honey0105
24.04.2024 3 z 5

Tenhle díl byl za mě trochu slabší. Hlavně mě zde zarazilo hned několik věcí. Přesto jsem to vzala skoro na jeden zátah. Celá série je jedna velká jízda, která je skvěle namluvená v audiu panem Stránským. Teď jen vyčkat na vydání dalšího dílu a pokračovat dál.

romison
22.04.2024 2 z 5

(SPOILER) Snegonova mi tady prijde cim dal horsi, nechapu ty nadseny komentare, tenhle dil postrada logiku i v ramci tohohle absurdniho sveta a humor uz taky vymizel skorot, snazi se to hrat na vaznou strunu a absolutne nebavilo, kor kdyz z nich jeste udelala lidi, tak to uz vubec nedavalo smysl.

Space opera Legie - to nejlepší ze dvou stylů

05.12.2023

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

10.11.2023

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Někdy je potřeba chladnokrevné rozhodnutí, a někdy trocha toho prdění na podpaží, i kdyby jen pro zlepšení morálky.

Už jsem se naučil, že mluvit o štěstí nosí smůlu.

Tvoje výmluvy zní hůř než pravda.

Kniha Na konci vesmíru v seznamech

v Právě čtených13x
v dalších seznamech4x