Noc s Marilyn Monroe přehled

Noc s Marilyn Monroe
https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332791/bmid_noc-s-marylin-monroe-SxK-332791.jpg 4 64 64

Libby Lomaxová série

< 2. díl

Pokračování komediální romance Noc s Audrey Hepburnovou. Libby Lomaxová má za sebou pár těžkých dní. Sotva si stihla zvyknout na to, že randí s nežhavější filmovou hvězdou Dillonem O'Harou, musí si přiznat (a to konkrétně opuštěná, v úkrytu a během hurikánu), že Dillon má do láskyplného a spolehlivého přítele velmi, velmi daleko. A jako by to nestačilo, doma se jí na gauči objeví další nezvaný host ze zlatých dob Hollywoodu. Nikdo menší než Marilyn Monroe. Libby hluboce pochybuje, že by měla naslouchat radám ohledně vztahů právě od ní, ale usoudí, že hůř už snad být nemůže…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Night in with Marilyn Monroe , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Noc s Marilyn Monroe. Přihlašte se a napište ho.

Charmedka
08.04.2023 3 z 5

Libby je velmi sympatickou knižní postavou, působí normálně s běžnými starostmi, ty hollywoodské hvězdy na gauči nepočítám, a tím si jistě nejednu čtenářku získá. Někdy nahoře, jindy dole, stejně jako v reálném životě.

Od knihy určitě nečekejte víc, než zpříjemnění jednoho či dvou odpolední, oddechový humor a nějaký ten menší návrat do minulosti a hollywoodských filmů.

PetraN17
04.02.2023 4 z 5

Také vám přijde, že jen sadista může vydat a přeložit z trilogie pouze dva díly??
Je to vážně škoda. A že jsem to zjistila opět až při čtení - jsem prostě nepoučitelná :)))
Knížky mě bavily, jak to dopadne je jasné, ale ráda bych si trojku přečetla :)

Zlatinka.Emilly
11.12.2022 3 z 5

Bláznivé nereálné odreagování od života.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Noc s Marilyn Monroe v seznamech

v dalších seznamech1x