Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes přehled

Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283699/bmid_lock-mori-tak-trochu-jiny-sherlock--AmE-283699.jpg 4 78 78

Lock & Mori série

1. díl

Předtím, než se stali úhlavními nepřáteli, bylo mezi nimi něco mnohem silnějšího… V současném Londýně se potkají dva výjimeční středoškoláci: Sherlock Holmes a slečna James „Mori“ Moriarty. Dohromady je přivede vyšetřování jedné vraždy. FAKT: Někdo byl zavražděn v londýnském Regent´s parku. Policie nenašla žádné stopy. FAKT: Mori a Lock by měli doma pilně studovat, ale místo toho se náhodou setkají na místě činu. FAKT: Lock vyzve Mori, aby se pokusila vyšetřit případ dříve, než se to povede jemu. Mori jeho výzvu přijme. FAKT: Přestože Mori přistoupí na Lockovo jediné pravidlo – že si předají jakoukoli informaci ohledně vyšetřování – má před ním Mori tajnosti. POZNÁMKA: Někdy nemůžeme věřit ani těm, o kterých si myslíme, že je známe. A po tomhle případu už Mori možná nikdy nebude důvěřovat Lockovi.... celý text

Detektivky, krimi Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Lock & Mori , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes. Přihlašte se a napište ho.

vinebitch
29.06.2021 3 z 5

Knížka měla strašně rychlý spád, občas mi to připadalo jako kdyby to byl příběh na Wattpadu, ale každopádně to byla docela pohodové čtení. Docela mě i překvapil vztah Mori s jejím otcem, to jsem rozhodně nečekala. Kdo chce něco, u čeho nebude muset přemýšlet, tak doporučuji.

loty13
14.05.2021 5 z 5

Po dlouhé době zase knížka, kterou jsem nedokázala odložit.

AnniePo
23.02.2021 4 z 5

Moc pěkná knížka. Četlo se to rychle, taková oddychovka. Hodně se mi líbila a snad brzy přeloží další díly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x

přátelství láska smrt konflikty rodinná tajemství

Autorovy knížky

2016  76%Lock & Mori: Tak trochu jiný Sherlock Holmes