Louis de Funès: Moc o mně, děti, nemluvte! přehled

Louis de Funès: Moc o mně, děti, nemluvte!
https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/40282/louis-de-fun-s-deti--40282.jpg 5 27 27

Portrét jednoho z nejoblíbenějších francouzských herců v podání jeho dvou synů. Ve dvaadvaceti chronologicky uspořádaných kapitolách vzpomínají na svého slavného otce, a nabízejí tak náhled do jeho rodinného života i zákulisí jeho hereckého působení. Vyprávění doprovázejí desítky černobílých fotografií z filmového natáčení i osobního života Louise de Funèse.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Mladá fronta

Louis de Funès: Ne parlez pas trop de moi, les enfants! , 2005

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Louis de Funès: Moc o mně, děti, nemluvte!. Přihlašte se a napište ho.

Kontryhelka
31.07.2021 5 z 5

Moc hezká kniha, která nás provede životem slavného Francouze. Synové pana Funese nám poodkrývají roušku tajemství jejich otce, ne jak ho vidí veřejnost, ale jaký doopravdy byl, jeho radosti, starosti a slabosti. Byl to člověk jako my, nepodlehl slávě, penězům a byl stále skromný a učil to i své syny. Ti svého otce nijak nepovyšují na něco lepšího, naopak upřímně popisují povahu svého otce jak jeho negativa, tak pozitiva.

GYROTOURBILLON
28.11.2020 5 z 5

Perfektně laděný životopis LdF. pohledem jeho dvou synů.
Zaujal mně jeho vztah a pohled na lidi a především vztah k přírodě.
Jeho skromnost a úžasný vztah k manželce.
Z knihy je cítit vřelost a prvenství rodině , což u jiných nebývá vždy pravidlem

Freiherr
10.03.2020 5 z 5

Je vidět, že tuto biografii sepsali Funèsovi synové - dílo se obšírně věnuje rodinnému životu Funèsových tu v Paříži, tu na zámku Clermont. Jedná se o zajímavou sondu do soukromého života mého oblíbeného herce, který byl, jsa obklopen členy rodiny, zcela jinou osobou, než jakou známe ze stříbrného plátna.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Louis de Funès: Moc o mně, děti, nemluvte! v seznamech

v Právě čtených2x