Tajemná jeskyně přehled

Tajemná jeskyně https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/162731/bmid_tajemna-jeskyne-AaK-162731.jpg 4 36 36

Lovci vlků série

< 3. díl

Je to třetí díl ke knihám od Curwooda - Lovci vlků a Zlaté údolí. Kamarádi zažívají v kanadské divočině další napínavé příhody.

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Novina (Praha)

Lowcy przygód , 1934

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemná jeskyně. Přihlašte se a napište ho.

sadlo
11.08.2022

Apeluji na rodiče, prarodiče, tety, strejdy, doporučte svým potomkům tuto knížečku. Skvělé dobrodružné čtení. Pro nynější mladé čtenáře je " vizáž" knihy archaická, ale obsah i ilustrace jsou SKVĚLÉ! Co je RETRO je stále dobré.

em54
11.06.2021 5 z 5

Četl jsem už dávno - v edici Střelka. A byl jsem spokojen. Curwood je samozřejmě tak výrazný autor, že je těžké mu konkurovat, ale paní spisovatelce se to podařilo - a že je tam rozdíl ve způsobu vyprávění některých prvků mi nevadil. Dnes už se k tomu dílku vracím s nostaligií, takže hnídy nehledám. A proč píšu až dnes? Právě se mi dostalo do ruky právě to prvorepublikové vydání bohatě ilustrované Zdeňkem Burianem. Za ten dětský zážítek dávám bez váhání plný počet hvězdiček.

Luigi1
28.04.2021 5 z 5

Celá serie na mě zanechala hluboký dojem,který jsem si přinesl z dětství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemná jeskyně v seznamech

divočina Kanada