Ve snu přehled

Ve snu
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506873/bmid_ve-snu-SW8-506873.png 4 76 76

LOVE NXT série

Knihou nás provází hlavní hrdinka Ella. Je jí devatenáct let a od předčasné smrti rodičů žije jen se svými sestrami. Mladší Liv je bláznivá puberťačka žijící pro NXT – nejlepší K-popovou skupinu světa. Starší Mel pracuje v zábavním průmyslu a musí se ohánět, aby všechny tři uživila. Ella navzdory své nechuti studuje ekonomiku, aby si posléze mohla najít práci a starší sestře vypomáhat. Když doprovází Liv na akci, kterou pořádá Melina firma a hrají na ní NXT, naruší Ellin poklidný život setkání s Jae-yongem. Mladý muž ji zaujme hned během prvního setkání a Ella začíná prožívat svou první lásku. Nedlouho poté ovšem šokovaně zjistí, že Jae-yong je členem NXT. A jeho sláva přináší různá úskalí – od všeobecné známosti až po zákaz stýkat se s děvčaty. Pokud chce Ella s Jae-yongem být, musí se vše tajit. A roztáčí se kolotoč složitých manévrů a výmluv, který se ovšem nemůže točit donekonečna…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Red

When We Dream

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve snu. Přihlašte se a napište ho.

Zuzíček77
20.03.2024 4 z 5

Kniha je napsaná moc hezky. Už dávno nejsem cílová skupina, tak pro mě byla kniha trochu předvídatelná, ale i tak se mi líbila. Příběh tak pomalu plynul, až jsem se ocitla na konci. Oba hlavní hrdinové si získali mé srdce. Musí mít spoustu tajemství což není pro nikoho jednoduché. Je to taková oddychovka a příjemná změna ve smyslu, že tu nejde ani tak o chemii jako se pořádně poznat. Skončilo to otevřeně a tak jsem zvědavá co nás čeká v dalším dílu.

K zamyšlení:
I hvězdy jsou pouze obyčejní lidé, kteří touží po lásce a někdy i po normálním životě.

Janinajel
06.03.2024 4 z 5

Je to takova ta kniha , která vás sice nevystřelí uplne z bot , ale je to krasne a hezkym zpusobem napsane. Takove dobre plynouci, nenasilne. Hlavni postavy jsou kazdy z naprosto jineho sveta , prozivaji si sve zivotni utrapy a spolecne se podporuji v tom si uvedomit urcite veci v jejich zivote.Kniha se cetla moc hezky , vazne se mi libila:) i kdyz prvni dil skoncil trosku jinak nez jsem cekala , tal se tesim na dalsi 2dily , kde se hlavni postavy budou znovu prolinat. Jako oddychovka super

Tess_BooksNerd
09.02.2024 5 z 5

Po prvních asi 50 stránkách to na mě působilo jako takové typické "klišé" alá sen jedné puberťačky. Jak moc jsem se mýlila.. V této knize je opravdu hodně, ale hodně dialogů. Což je tedy vítaná změna. Dost často jsem se musela smát při rozhovorech, která vedla Ella a Jay-yong. Často vychytralé a dvojsmyslné odpovědi člověku vyrazí dech. Vřelý vztah mezi sestrami je skvělý. Příběh plyne svěžím tempem. Není nijak nabitý akcí nebo čímkoliv podobným. Celá kniha je hlavně o poznávání, budování vztahu, mlčení a skrývání hlavních postav. I to byl asi důvod, proč mi tato kniha trvala stejně dlouho jako jiná kniha o 700 stránkách nabitá záhadami, tajemstvím, romantikou a napětím. I přesto se mi tato kniha líbila natolik, že musím mít celou sérii.

Tichý pláč, Papírový palác a další knižní novinky (9. týden)

26.02.2023

Kniha Ve snu v seznamech