Lži, dokud můžeš přehled

Lži, dokud můžeš https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380227/bmid_lzi-dokud-muzes-OVe-380227.jpg 4 113 113

Na první pohled by se příběh mohl zdát jako úplně obyčejný. O úplně obyčejné ženě z předměstí. Ale nikdy není nic takové, jak se zdá. Clara Solbergová je totiž poznamenána tragickou událostí, která se udála jednoho letního odpoledne. A co víc, zjišťuje, že o nehodě, jež se jí tak hluboce dotýká, neví vlastně vůbec nic a aby odhalila tajemství a podvody, kterými je příběh zahalen, musí se vydat na lov pravdy. Jenže by bylo lepší, kdyby některá tajemství byla raději pohřbena…... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Omega

Every Last Lie , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lži, dokud můžeš. Přihlašte se a napište ho.

Klárka30
20.04.2023 5 z 5

Je to první thriller, který jsem kdy četla. Kniha se mi velmi líbila do poslední chvíle jsem vlastně nevěděla ,jak příběh dopadne, do poslední chvíle jsem tipovala souseda, který byl poměrně násilnický, nebo jiný typ konce. Bylo zajímavé sledovat fantazii čtyřletého dítěte. Velmi se mi líbil závěr její vysvětlení dítěte co se vlastně stalo Podle mě to bylo velmi dojemné. Za mě určitě velké doporučení.
Trochu jsem měla z thrilleru obavy, ale opravdu kniha velmi překvapila jestli se na tuto knihu chystáte a nebo vás zaujala anotace, jako mě, určitě do ní.
Podle mého názoru to stálo za to.

Pavlína2019
03.12.2022 5 z 5

Jedním slovem - výborné!

Kniha se mi moc líbila, velice dobře se mi četla, ačkoli samozřejmě téma nebylo radostné ani trochu.

Všechny tři knihy, které jsem od této autorky četla, byly bezvadné.

Doporučuji!

Twinny
15.11.2021 3 z 5

Začátek vypadal zajímavě. Měla jsem tři scénáře, co se mohlo stát. Netrefila jsem ani jeden. Nejdřív to bylo napínavé, ale postupně to sláblo. Jako celý děj. Hlavní hrdinka byla napřesdržku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lži, dokud můžeš v seznamech

lhaní, lži thrillery pro ženy anglické romány

Mary Kubica
americká