Magická padesátka přehled

Magická padesátka https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34231/magicka-padesatka-34231.jpg 5 7 7

Ve třinácti kapitolách své optimisticky laděné knížky popisuje autorka konkrétní osudy řady žen, které po dovršení padesátky zůstaly po rozvodu osamělé a bez naděje, a nabízí netradiční řešení jejich nezáviděníhodné situace. V nenáročné knížce autorka odhaluje předsudky související se středním věkem a stářím a hlavně oponuje představě, že žena na prahu stárnutí se musí vzdát myšlenek na plnohodnotný život a lásku. Zdůrazňuje klady středního věku a snaží se čtenářkám vštípit pocit, že nikdy není pozdě na nové zážitky a nový vztah, začít znova a lépe závisí jen vlastní na vůli a odvaze. Jako bonus nabízí u každého případu speciální kouzla, magické praktiky a rituály profesionální čarodějky, které mají čtenářkám v boji se stárnutím a pasivitou pomoci. ... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Magická padesátka. Přihlašte se a napište ho.

markoj05
23.04.2021 5 z 5

Byt se mi padesatka ani z daleka neblizi, zatim , tak se knizka suprove cetla. Vřele doporučuji.

ivanapraha
21.10.2017 5 z 5

Kniha k pobavení, zamyšlení, pobídnutí. Za mne palec nahoru a díky:-)

Stefi123
15.10.2017 4 z 5

Nechce se mi věřit,že příběhy končí tak šťastně .Kniha se čte skoro sama .Ale upřímně sama na takové štěstí moc nevěřím

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Magická padesátka v seznamech

padesátka (věk)