Magické dítě přehled

Magické dítě https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422039/bmid_magicke-dite-jQZ-422039.jpg 4 22 22

O vývojových fázích, důležitosti vazby a volné hry pro rozvoj tvůrčího myšlení. Magické dítě je klasické dílo, které hluboce zpochybnilo panující názory na porodní praxi, rodičovství a vzdělávání dětí. Následně ukazuje, jak obnovit ohromující bohatství tvůrčí inteligence, které je vrozeným darem každé lidské bytosti. Pearce zpochybnil veškeré naše představy o výchově dětí a současně s tím i naše představy o sobě samých. Jeho poselství je jednoduché: nikdy není pozdě začít si hrát, všichni jsme totiž magické děti.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Malvern

Magical Child , 1977

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Magické dítě. Přihlašte se a napište ho.

claudiavas89
05.03.2023 2 z 5

Na jedne strane pise o podpore cteni not v mladem veku-4 let, na druhé se stavi proti abstraktnu čteni , co by se mělo podle něj dit v 11 letech. Kniha mi přijde protiřečici si

Metapt
19.02.2023 5 z 5

Mně to přišlo velmi čtivé, shltla jsem to během tří dnů. Velmi ucelené dílo, mnoho puzzlíků mi zapadlo na místo, mnohé jsem si vysvětlila a něco mi otevřelo nové obzory. Na četbu asi potřebujete už mít určitou průpravu. Jen mě to naplnilo trochu smutkem, že se a z toho marastu se jen tak snadno nevyhrabeme.

Martin_Eli
30.08.2022 1 z 5

Kniha měla zajímavé pasáže, se kterými jsem se zcela ztotožnil, nicméně na druhou stranu mnohem více pasáží měla naprosto nudných a z mého pohledu i místy odtržených od reality a možná i příliš ezotericky zaměřených. Opravdu nevěřím v telepatii a telekinezi a podobné věci...za sebe bych doporučil tak maximálně 30% knihy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Magické dítě v seznamech

v Právě čtených8x