Prokletá pevnost přehled

Prokletá pevnost https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429541/bmid_prokleta-pevnost-1AF-429541.jpg 4 40 40

Mágové z Agarveny série

Klasická fantasy plná magie, hrdinských skutků i zákeřných úskoků. Pohár trpělivosti královny Deily přetekl. Krutí a mocní mágové z pevnosti Staxon čím dál víc ohrožují své okolí a nastal čas zarazit je. Do svých služeb proto povolá věrného čaroděje Kendrika, zloděje, rváče a karbaníka Dreka, a léčitelku Nomi. Věří, že právě oni zvládnout zastavit temnotu, která se z pevnosti šíří. Podaří se této nesourodé trojici osvobodit čarodějku Siran? Vymyslí taktiku, která povede k vítězství, nebo zažijí jak chutná porážka?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Prokletá pevnost. Přihlašte se a napište ho.

Šimon.2858
20.03.2024 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Hezky se četla. Po přečtení všech Klobouků z Agarveny jsem se těšil i na tuto. Jediné, co bych do knížky doplnil je mapa.

Ailee
10.09.2023 3 z 5

Přímočarý, jednoduchý příběh, který ničím nepřekvapí. Bohužel mi vztahy mezi postavami nepřišly moc uvěřitelné a Drek mi neuvěřitelně lezl na nervy. Pohodová oddechovka, ke které se však už nevrátím. Do druhého dílu se nejspíš nepustím, což je hlavně způsobeno omezenými možnostmi, jak se ke knize dostat.

monika0089
15.02.2022 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Doporučuji si přečíst i klobouky z Agarveny. Četla jsem až v dospělosti, ale to vůbec nevadí. Dej byl velmi napínavý a byla jsem zvědavá až do konce,jak to dopadne. Doufám,že by mohl být vydán další díl. Určitě doporučuji!!

Knižní novinky (6. týden)

02.02.2020

Kniha Prokletá pevnost v seznamech