Majonéza k snídani přehled

Majonéza k snídani https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477043/bmid_majoneza-k-snidani-YVg-477043.jpg 4 786 786

Láska není příčinou vztahů, ale jejich důsledkem Nový samostatný román Markéty Lukáškové. Se svou prvotinou Losos v kaluži objela republiku v rámci divadelního projektu Listování a napsala podle ní scénář, který nyní čeká na filmové zpracování. Po Lososovi následovaly knihy Panda v nesnázích, InTyMně a Vlaštovka v bublině. Skrze své tituly se Markéta snaží šířit osvětu o vnímání psychických problémů. Ema měla s emocemi vždycky problém. Místo, aby je prožívala, raději je pitvá a sama si drží odstup i nadhled. Nejvíc ze všeho chce analyzovat lásku. Co je vlastně zač a proč třeba jejím rodičům zmizela? Proč zůstává tichá babička s despotickým dědou? Proč si její nejlepší kamarád nepřizná, kam ho táhne jeho srdce? Některé věci ale pochopíte jen tak, že se do nich namočíte, a proto se sama pustí do vztahového experimentu – na své první lásce.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Majonéza k snídani. Přihlašte se a napište ho.

eDex
01.05.2024 3 z 5

Autorka me na socialnich sitich bavi, tak jsem zkusila ve ctecce tuto knihu.
Vypraveni bylo trosku krkolomne, i kdyz autorcin styl vas postupne pohlti.
Hezky odvypravene, autenticke, ale muj salek to nebyl, ovsem nikoliv chybou autorky. Spis nejsem cilovka.
Novy historicky roman autorky Odvaha ale rozhodne jeste zkusim.

1bublina
18.04.2024 5 z 5

Na začátku jsem s knihou trochu bojovala. Styl psaní mi přišel trochu krkolomný a hlavní postava Ema mi nebyla moc sympatická. Ale vydržela jsem a bylo to dobře. I Ema si mě nakonec získala.
ČV 2024 - Kniha s více než dvěma perspektivami vyprávění.

LucaM.
05.03.2024 4 z 5

Od Markéty už jsem něco málo četla, slyšela pár epizod jejího podcastu a baví mě i její příspěvky na Instagramu. Mám její projev ráda a Majonéza k snídani mě rozhodně nezklamala.
Hlavní hrdinku Emu vykreslila skvěle, ta holka mě bavila. Takový Sheldon (z Teorie velkého třesku) v sukních a toho miluju.
I když to byl příběh ze života osmnáctileté holky, životní příběhy jejích dospělých blízkých ho přibližovaly i k nám, dříve narozeným.
Dobře se četl a mě bavil. Další, i ty starší dílka Markéty Lukáškové si nenechám ujít.

10 právě čtených knih podle uživatelů (říjen)

15.10.2021

10 právě čtených knih podle uživatelů (září)

15.09.2021

Knižní novinky (35. týden)

29.08.2021

Tohle je na alkoholu i na jeho iluzi nejsvůdnější, jak vymaže časoprostor a člověk se díky němu vznáší v konkrétním okamžiku, s hladovýma očima a ušima, s nohama pořád asi pět centimetrů nad zemským povrchem.

Život je jako premiéra divadelní hry bez zkoušení a generálky.

Sourozenectví je podivně sezónní záležitost. Jako lyže. Schováte je do sklepa, půl roku si na ně nevzpomenete, ale když se na ně potom postavíte, je to, jako kdybyste je nikdy nesundali.

Kniha Majonéza k snídani v seznamech

v Právě čtených27x
v Přečtených1 088x