Pirátská nevěsta přehled

Pirátská nevěsta https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1446/bmid_piratska-nevesta-DCp-1446.jpg 4 192 192

Malory Family série

Mladičká Gabrielle Brooksová se po smrti matky rozhodne vyhledat svého otce. Myslí si, že je kapitánem na obchodní lodi, a proto ji překvapí, když zjistí, že se z něj stal pirát. Poté, co s ním na moři stráví tři roky, ji otec požádá, aby odjela do Londýna a našla si tam vhodného manžela. Do společnosti má Gabrielle uvést otcův starý přítel James Malory a jeho žena. Gabrielle se v Londýně seznámí s bratrem paní Malloryové, okouzlujícím americkým námořním kapitánem Drewem, a okamžitě se do něj zamiluje. Drew se ale vdavekchtivým ženám zdaleka vyhýbá... Den před odjezdem z Londýna se mu ovšem podaří Gabrielle zaplést do skandálu a dívka se mu chce pomstít. Otcovi pirátští kamarádí jí pomohou zajmout Drewovu loď a mladý kapitán se tak stane Gabrielliným vězněm. Po čase však přestává být jasné, kdo z těch dvou je žalářník a kdo vězeň.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Captive of my desires , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pirátská nevěsta. Přihlašte se a napište ho.

havrmoni
10.09.2023 5 z 5

Další hezký příběh. Drew by občas zasloužil trochu praštit, ale bavilo mě to.

Senza Jenka
28.08.2023 3 z 5

(SPOILER) Ačkoliv jsem se na Drewův příběh docela těšila, z výsledku jsem sice lehce, ale přesto rozčarovaná. První polovina (jako u více knih této série) opět plochá, jako prkno. Děj je spíše popisný, charaktery pouze načrtnuté, názory kolísavé, motivy nejasné.
Něco se začne dít až ve chvíli, kdy se Gabby dozví, že její otec je v zajetí a rozhodne se pro své účely ukradnout Drewovu loď, aby se tak zároveň pomstila, za nesnáze, které jí způsobil poté, co si opilý pustil na plese pusu na špacír. Chvíli je zajatcem on a jeho posádka, pak se (jak jinak), karta obrátí. Samozřejmě spolu skončí v posteli a důvody pro své mylné názory (zejména na jeho straně) si vyjasňují až cestou. Popis pirátů a jejich chování byl poněkud naivní .
Drew mě trochu zklamal. Ačkoliv pro své odmítání manželství měl celkem logický a vlastně velmi hezký a čestný důvod, choval se jako neotesaný, arogantní balvan. Obecně - ačkoliv mě historické romance celkem baví, ten přístup k ženám mi občas leze na nervy. Není panna, tak se k ní mohu chovat jako vidlák - jako kdyby ženu v té době nemohla ohrozit ztráta dobré pověsti nebo těhotenství za svobodna ať už je panna nebo vdova.

nina3905
31.07.2023 5 z 5

Vtipná romantikuš kniha s rodinou Malyrovcou. Veľmi ma bavilo vzájomné doťahovanie medzi hlavnými hrdinami.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pirátská nevěsta v seznamech

v dalších seznamech2x