Malý princ slaví Vánoce přehled

Malý princ slaví Vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455247/bmid_maly-princ-slavi-vanoce-MKb-455247.jpg 4 21 21

Malý princ. Jak se mu asi daří? Náhubek beránka neměl řemínek, vzpomínáte si? Spásl beránek růži a baobaby potom princovu planetu roztrhly? Co si Malý princ počne bez růže a planety? Vrátí se ke svému starému příteli, navštíví jej na sedmé planetě? Co mezitím dělal Antoine? Čekal na něj v poušti a napsal novou knížku? Na tyto otázky odpovídá Martin Baltscheit v kouzelném vánočním příběhu a nechává Malého prince znovu ožít, před našima očima, v naší mysli a samozřejmě v našich srdcích.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , CPress

Der kleine Prinz feiert Weinachten

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malý princ slaví Vánoce. Přihlašte se a napište ho.

Vivetkav
31.12.2022 3 z 5

Mám rozporuplné pocity .. celkem vzato psáno pro děti od 6ti let ..no nevím i jako dospělá jsem měla co dělat, abych to pobrala. Je tam spousty podnětů ohledně vanoc a přátelství což bylo pěkné, ale dost složité, aby male dítko pochopilo co tím autor myslel.

Iva095
07.11.2022 4 z 5

Moc jsem si nebyla jistá co od této knížky čekat. Nebylo to špatné ale nebylo to ani tak dobré jako klasický příběh Malého prince. Nejhezčí na této knížce byli asi ty ilustrace.

anna.zahy
11.12.2021 4 z 5

Nebylo to takové, jak jsem si představovala. Hodně jsem se na to těšila, ale neoslovilo mě to, jen ty ilustrace.

Knižní novinky (42. týden)

11.10.2020

Kniha Malý princ slaví Vánoce v seznamech