Mami, vrať se! - Ponížená až na samé dno přehled

Mami, vrať se! - Ponížená až na samé dno https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138089/mami-vrat-se-ponizena-az-na-same-dno-138089.jpg 4 256 256

S Oxanou se život nemazlil. Ve čtrnácti byla znásilněna, pak měla manžela, který jí ze života udělal peklo, zůstaly jí tři děti, které musí uživit. S vidinou bohatého výdělku je s těžkým srdcem opouští a míří do Turecka. Zde padne do rukou obchodníků se ženami, skončí jako prostitutka zbavená veškeré důstojnosti a ocitne se na samém dně lidské existence.... celý text

Literatura světová Literatura faktu
Vydáno: , Alpress

Mummy, Come Home , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mami, vrať se! - Ponížená až na samé dno. Přihlašte se a napište ho.

Mikanadeta
17.03.2024 5 z 5

Jako jo. Dobře psáno, čtivé, hrozně napínavé. Nešlo mi knížku odložit a byla přečtena za den a půl. Potud vše dobré, dávám 5 hvězd.
Nicméně mi nešlo do hlavy chování matky, které byla dcera i vnoučata ukradení, nepochopila jsem ani místy až dětskou naivitu autorky. Chápu, že měla těžké dětství a ještě těžší dospívání a neměla nikde vzor jak se má správně fungovat, ale ona jednala jen jak se jí řeklo, jako by neměla svůj rozum.

gattousti
23.01.2024

No, nedokazu si vubec predstavit sebe na jejim miste, moje kniha by byla asi polovicni delky, protoze uz bych si to asi davno hodila. Oxana muze byt rada, ze mela kolem sebe tolik hodnych lidi, kteri se ji v UA bide o deti postarali. Pribeh naprosto sileny a zdrcujici, nedokazu si vubec predstavit nic z toho. Obcas mi jeji jednani prislo uplne zcestne, ale jak se rika, zoufali lide delaji zoufale veci. Trosku mi to pripomnelo knihu “Zotrocena, ale tam byl za me pribeh lepe zpracovan. Asi si po tomhle dam zase trosku lehci temata a cteni. Zuzka

tatruszka
04.01.2024 4 z 5

Silný příběh o bezpráví a dost velké krutosti. Četla jsem jedním dechem. Jsem moc ráda, že příběh dopadl dobře, ale jsem z toho trochu rozpolcená. Vzalo to docela rychlý spád. Co se týče boje s úřady o děti - věřím, že je to běh na dlouhou trať a pevné doufám, že i toto má šťastný konec.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mami, vrať se! - Ponížená až na samé dno v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech4x

prostituce sexuální násilí znásilnění týrání ukrajinská literatura podle skutečných událostí

Autorovy knížky

Oxana Kalemi