Manžel přehled

Manžel
https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6863/manzel-6863.jpg 4 165 165

Máme tvou ženu. Dostaneš ji zpět za dva miliony dolarů. Co jsi ochoten udělat pro lásku? - Toto ultimátum únosců dostane Mitch Rafferty, obyčejný zahradník s pár tisíci dolarů v bance. Pro lásku ke své ženě je ochoten udělat cokoli. Nechat se zabít, ale i zabíjet. V průběhu honby s časem se dozví ještě něco: pod všemi nánosy šedi lze nalézt jen černou a bílou, zlo a dobro. A podle toho se zařídí… Dean Koontz už nehledá zlo v přízračných zónách mezi skutečností a nadrealitou, nýbrž v nás samotných.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Husband , 2006

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Manžel. Přihlašte se a napište ho.

Meda77
13.03.2022 3 z 5

Kniha není ani tak thriller, jako spíš napínavé krimi. Psána je celkem pěknou formou a děj se odvíjí plynule, bez nějakého zbytečného motání. Dokáže si udržet pozornost i napětí. Jediná věc, která je v knize totálně blbost je popisování krás okolní krajiny ve vyhrocených situacích, je nepředstavitelné si všímat třpitících se hvězd a svítícího měsíce, když vás někdo dloube do nosu pistolí s tlumičem a šušínky vám zrovna vytahovat nechce. Tady je autor tedy zcela mimo mísu. To neustálé popisování rostlin a stromů vlnících se ve větru mě lezlo trochu na nervy, ale jinak je kniha lehce nadprůměrné krimi. Ztráta času to nebyla. Lehce nad 3starsy.

Kubajzz
29.11.2021 3 z 5

Knížka plná zajímavých zvratů a překvapení. Dobře se četla, byla napínavá, měla spád. Určitě doporučuji.

Česneksmedem
23.06.2021 4 z 5

Od tohoto spisovatele jsem začal číst pouze jednu knihu (Přežít), ale nedočetl jsem ji. Tentokrát to dopadlo mnohem lépe. Zde jsem naopak otáčel jednu stranu za druhou a užíval si to. Knihu doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Manžel v seznamech

v Právě čtených1x