V pekle ptáci nezpívají přehled

V pekle ptáci nezpívají https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207396/mid_v-pekle-ptaci-nezpivaji-vpT-207396.jpg 4 50 50

Marie Kovandová série

Je časné letní ráno, probuzený les je svěží, ale muž s detektorem kovů si krás přírody nevšímá. Soustředí se jen na hledání, a sotva detektor zapípá, začne opatrně odkrývat kyp­rou lesní půdu v naději, že konečně našel, co hledal. Nález je však hrůzný... První vydání.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V pekle ptáci nezpívají. Přihlašte se a napište ho.

kokrokr
07.11.2023 2 z 5

Znovu jsem si potvrdil, že tato řada detektivek stojí za starou bačkoru. Je ale pravda, že jsem tu četl i daleko horší dílka. Dávám dva a půl bodu.

babystar
12.10.2023 4 z 5

Osmý příběh s Marií Kovandovou o tom, že "boží mlýny melou pomalu, ale jistě". Když hledač pokladů najde mrtvolu mladého muže musí kriminalisté vyřešit vraždu starou sedmnáct let. Zatím co kriminalisté vyslýchají řadu podezřelých, Marie poslouchá pár rozhovorů a má opět brzy jasno. Je to smutný příběh velké lásky a životních plánů, ale také velké žárlivosti. Pachatele si člověk domyslí poměrně brzy, ale je zajímavé, jak na něho přijdou kriminalisté i Marie.

Marcik7
16.12.2022 3 z 5

S mnoha komentáři níže nelze než souhlasit. Přečteno nadvakrát, nenadchne, ale ani neurazí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V pekle ptáci nezpívají v seznamech