Matky přehled

Matky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472472/bmid_matky-Zsw-472472.jpg 3 178 178

Nadia Turnerová je krásná, avšak rebelující a smutkem zmítaná sedmnáctiletá dívka. Luke Sheppard je syn místního pastora, který býval fotbalovou hvězdou. Zranění ho ale přimělo skončit a teď obsluhuje v bistru. Oba jsou mladí a ani jeden z nich nehledá nic vážného. I přesto je výsledkem tohoto teenagerského románku těhotenství a následné tajnosti mají dopad, který daleko přesahuje jejich mládí. Nadia skrývá pravdu přede všemi, včetně své nejlepší kamarádky Aubrey. Roky rychle ubíhají. Nadia, Luke a Aubrey už jsou dospělí, a ještě pořád sklízejí plody rozhodnutí, která onoho léta učinili. Chyceni v milostném trojúhelníku, kterým jsou nuceni opatrně manévrovat, se snaží najít odpověď na vtíravou otázkou: Co kdyby se tenkrát rozhodli jinak?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Mothers , 2016

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Matky. Přihlašte se a napište ho.

Lana33
11.03.2024

Jak už tu několikrát v komentářích zaznělo, kniha se čte těžce. Je zvláštně napsaná. Ze začátku (asi 120 stran) jsem se ztrácela v tom, kdo vlastně že danou část příběhu vypráví. Nicméně po té půlce knihy mě to začalo i relativně bavit (vzhledem k tomu, že jsem už byla odhodlaná knihu odložit a znovu neotevřít) a už jsem se do čtení nemusela nutit. I když konec je zvláštní, čekala jsem víc, nějaký jednoznačný závěr. V příběhu je spousta nezodpovězenývh otázek (pro mě hlavně ohledně Nadiiny matky), které by potřebovaly vyjasnit.

veronika8042
14.12.2023 odpad!

Nedocteno. 70 stránek stačilo. Ach jo, hlavu ani patu. Nevěděla jsem chvilkami, co čtu.

Petula.N
03.10.2023 1 z 5

Nedočteno. Jsem ani ne v půlce a nebaví. Bohužel.

Lvi na výsluní a další knižní novinky (22. týden)

29.05.2022

Kniha Matky v seznamech