Příběh dvou staletí přehled

Příběh dvou staletí https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208985/bmid_pribeh-dvou-staleti-nCU-208985.jpg 4 465 465

Alessandra D'Angeli touží po dobrodružství. Je unavená ze svého života v renesanční Florencii, kdy se musí podřizovat zkostnatělé morálce i očekávání ostatních. Jednou jedinkrát chce být sama sebou. A ze všeho nejvíc touží se znovu setkat se svou sestřenkou Cat, která za ní přišla z budoucnosti. A hvězdy vyslyší její prosbu. Alessandra se najednou ocitá v 21. století – ze všech stran na ni útočí podivné zvuky, lidé jsou naprosto skandálně oblečeni a zdá se, že se svět zbláznil. Avšak Alessandra ví, že jí hodiny neodvratně odtikávají čas, než se bude muset vrátit zpět do šestnáctého století, a tak si chce největší dobrodružství svého života pořádně užít. A co by to bylo za dobrodružství, kdyby nedošlo i na lásku?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

A Tale of two centuries , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Příběh dvou staletí. Přihlašte se a napište ho.

emilieselden
19.03.2024 3 z 5

Příjemná oddechovka, která se mi líbila ještě o trochu víc než první díl a pokračování bych se nebránila.

SáraR.
30.11.2023 5 z 5

Tak tenhle díl mě bavil snad ještě víc, než ten první. Less jsem si hrozně oblíbila a celý příběh jsem doslova zhltla. Sice se tam objevuje jedno klišé za druhým, ale to mi vlastně vůbec nevadilo. Už jsem si na to u této série zvykla. Nemám co dodat, skvělé a jsem zvědavá, co na mě čeká v závěru trilogie. :)

Nathally
06.11.2023 5 z 5

Příjemný odpočinkový román, který se mi líbil o dost víc než první díl,ale nejspíš proto, že je to v našem století. Ihned jsem si oblíbila Austina a Lucase.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Příběh dvou staletí v seznamech

v Právě čtených7x
v dalších seznamech8x