Temná je noc přehled

Temná je noc https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/5826/mediator-temna-je-noc-5826.jpg 4 584 584

Mediátor série

Zatímco v New Yorku byla šestnáctiletá krotitelka duchů Susannah Simonová jediným zástupcem svého řemesla na pět městských obvodů, v kalifornském letovisku Carmel-by-the-Sea, kde teď žije s maminkou, nevlastním otcem a jeho povedenými synátory, by se mediátory nejspíš daly dláždit zdejší vyhlášené pláže. K „průvodcům zbloudilých duší" totiž patří nejen ředitel jejich školy, vlídný otec Dominik, se kterým už měla čest vyřešit tři složité případy a odeslat zlobivé přízraky do správných posmrtných destinací. Zdá se, že město je doslova přeplněné lidmi, kteří vidí mrtvé. Susannah to brzy zjistí v nóbl hotelu, ve kterém si „odpykává" letní brigádu a kde už by se na ni konečně mohlo usmát štěstí a dopřát ji opravdické rande s někým, kdo by nebyl slaboch, vrahoun ani psychopat… Gejzíry ironie, nezdolná kuráž a ryzí cit, které Susannah nasadí do boje s dávnými přízraky i se svým dospíváním, ji ve strašidelné hodině duchů nakonec zavádějí až do míst, odkud není návratu. Ano, noc to bude vskutku temná. Jenže pokud láska hory přenáší, nic není nemožné, zvlášť když jde o osudovou lásku až za hrob…... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

The Mediator - Darkest Hour , 2001

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temná je noc. Přihlašte se a napište ho.

Hakate
06.08.2022 5 z 5

Sérii jsem četla před léty, kdy jsem byla cílovou skupinou. Ihned jsem si celou sérii zamilovala a ráda se k ní vracela.

Luigi1
22.08.2021 5 z 5

Opět velice dobře podané příběhy hrdinů.Jak bylo už několikrát napsáno,díl od dílu lepší a lepší.

Damonka18
31.07.2021 5 z 5

(SPOILER) Konečně nějaká pořádná akce! Tenhle díl byl zajím nejlepší. Do knihy jsem se vždy začetla a už nemohla odtrhnout oči. Tolik akce: Objasnění Jesseho smrti, přiznání Suze a ten konec?! Vždy mě autorka něčím dostane. Perfektní!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Temná je noc v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech7x