Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu přehled

Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88750/mentalista-rozlustete-tajemstvi-a-triky-z-popularniho-serialu-88750.jpg 4 68 68

Jistě znáte oblíbený seriál Mentalista s Patrikem Janem v hlavní roli, který oslňuje přesnými dedukcemi a analýzami. Kniha Simona Winthropa vás pomůže odhalit tajemství, jak to dělá, a poradí vám, jak se to také naučit

Literatura světová Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , XYZ (ČR)

How to be a mentalist , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu. Přihlašte se a napište ho.

Peter74
10.04.2022 4 z 5

Napriek tomu, že každý má svoje zmysly, väčšina ľudí vie predvídať, čo sa stane. Táto kniha ma povzbudila, podala možnosti, ako rozvíjať svoje schopnosti a nadobúdať cenné informácie,
budovaním mysle.

Opatov
08.01.2022 4 z 5

Knížka pro ty, kterým se líbil seriál a pro ty, co se okrajově zajímají o psychologii a hypnózu. Nebude se asi líbit všem, ale skalní fanoušky určitě potěší.

Waldhans
19.08.2021 4 z 5

Seriál mentalista mě díky schopnostem Patricka Janea vždy v dobrém smyslu udivoval. O psychologii jsem se zajímal od ranného věku, Patrick Jane byl dlouhou dobu jedním z mých vzorů a tahle knížka dokáže napovědět, jak na to.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu v seznamech

v Právě čtených6x

psychologie sugesce verbální (slovní) komunikace hypnóza neverbální (mimoslovní) komunikace mentalismus

Autorovy knížky

2011  81%Mentalista - Rozluštěte tajemství a triky z populárního seriálu