Město jako Alice přehled

Město jako Alice https://www.databazeknih.cz/img/books/64_/6450/bmid_mesto-jako-alice-4TO-6450.jpg 4 52 52

Příběh muže a ženy, které krátce svedla dohromady válka, jen aby je vzápětí znovu odtrhla na dlouhých šest let. Lean Pagetová považovala Joea Harmana, který tak nadšeně dovedl vyprávět o svém domově v australském Alise Springs, za mrtvého. Co víc, kladla si jeho smrt za vinu. Dokud šťastnou náhodou neobjevila, že je Joe naživu. Vydává se přes půl zeměkoule, aby znovu potkala svou lásku a splnila si sen o městě, jako je Alice. Román se stal předlohou pro slavný stejnojmenný film.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Knižní klub

A Town Like Alice , 1950

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Město jako Alice. Přihlašte se a napište ho.

Artep25
01.04.2022 4 z 5

Takové odpočinkové čtení ,ale moc hezky se to četlo a bavilo mě to .

Magie233
06.12.2021 3 z 5

Velice poutavou a zajímavou části knihy bylo pro mě putování žen Malajsií, které je založeno na pravdivé události. Začátek knihy byl pro mě přiliš zdlouhavý a část odehrávající se v Austrálii ubírala na tempu a stávala se nudnou. Ale i tak jsem ráda, že jsem knihu přečetla.

EvaEma
18.10.2021 4 z 5

Silný příběh, jen pak konec knihy se mi už nějak vlekl, několik stránek jsem i přeskočila. Neznám moc literatury o 2. světové válce z tak exotických zemí, jako je Malajsie, nebo Sumatra... romantická linka to trochu odlehčila a konec knihy nehodnotím. Pro mě nejpodstatnější byl pochod žen, to si budu z knihy určitě pamatovat.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Město jako Alice v seznamech

v dalších seznamech5x