Metoda Ludmily Mojžíšové přehled

Metoda Ludmily Mojžíšové https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200558/mid_metoda-ludmily-mojzisove-mA9-200558.jpg 5 20 20

Podtitul Cesta k přirozenému otěhotnění aneb deset cviků,které změní váš život. Kniha kromě cviků obsahuje i poutavé vyprávění o životě Ludmily Mojžíšové a mnoho fotografií z jejího života.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Metoda Ludmily Mojžíšové. Přihlašte se a napište ho.

Noisette73
06.10.2022 5 z 5

V mém těžkém období je to velká pomoc ,poctivě cvičím a doufám, že mi to brzy pomůže i tak ale zatím kvituji alespoň to, že má člověk motivaci se hýbat a protahovat tělo, pomáhat zádům a pánvi a to je taky moc fajn, s velkou nadějí a pokorou děkuji autorce za knížku.

lenka6751
05.01.2021 5 z 5

Sama jsem vyzkoušela, cvičila jsem rok a půl a dostavil se úspěch :-) Všem cviky doporučuji.

dendishek
12.07.2019 5 z 5

Mé tak trochu psychicky náročnější životní období mě přiválo do světa paní Ludmily Mojžíšové. Rehabilitace, cvičení a mobilizace jsou teď mým každotýdenním chlebem, a kniha mě utvrdila ve vytrvání. Moc ráda jsem se dozvěděla o životní cestě paní Míly, která byla velmi trnitá, a mrzí mě, že nemám možnost ji potkat osobně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Metoda Ludmily Mojžíšové v seznamech

v Právě čtených1x