Mezi námi lháři přehled

Mezi námi lháři https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413623/bmid_mezi-nami-lhari-QbV-413623.jpg 3 50 50

Dramatický román s prvky thrilleru, dechberoucí a pohlcující příběh ze současnosti, příběh o přátelství a vztazích, ale také o tajemstvích, zradách a lžích… Opravdu znáte své nejlepší přátele? Co se děje za zavřenými dveřmi úhledných rodinných domků? Jak dlouho může zůstat temné tajemství utajeno, než dojde k jeho prozrazení s katastrofálními následky? Nick a Lisa mají svatbu, ale jejich kamarádka Penny sedí na okenním parapetu ve čtvrtém patře hotelu a chystá se skočit. Snoubenci a vůbec všichni přítomní jsou v šoku… Jenomže brzy se ukáže, že každý z party dlouholetých přátel má nějaké své tajemství a že jejich vztah nebyl rozhodně založen na důvěře. Jednotlivé lži a tajemství postupně vyplouvají na povrch a je zřejmé, že dosavadní životy celoživotních přátel se mohou najednou zhroutit jako domeček z karet.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Jota

My Husband’s Lies , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mezi námi lháři. Přihlašte se a napište ho.

schvomis
18.04.2024 2 z 5

Zdlouhavé. Po zajímavém začátku se snad 200 stran nic moc nedělo
Poslední čtvrtina knihy trochu spravila celkový dojem..
I když mi byly postavy sympatické, kniha mi nesedla.

Leena
18.03.2024 2 z 5

Tak to byla opravdu ztráta času.
Postavy mi bohužel splývaly, všechny ploché, šedé.
Ale to bylo zřejmě stylem psaní, který mi nesedl.
Ke konci už jsem přeskakovala, abych to měla za sebou.
Za mne tedy ne.

Kekik
18.02.2024 5 z 5

Knihu jsem si koupila jen díky komentáři od ArwenAragorn. Děkuji za něj. Jinak bych přišla o čtení skvělé knihy.

Z počátku naprosto nezajímavé postavy se mně nějakým způsobem dostaly pod kůži, že jsem jen nerada přerušovala čtení.
Nejvíce mě zajímal příběh o Jen. Velice moc mě mrzelo, jak to nakonec vše dopadlo. S čímž souvisí osud další postavy, a tou je Penny. Vyprávění o ní mě vůbec nebavilo, ale poslední kapitola s ní mi vyrazila dech. Neskutečné, jaký konec autorka zvolila.
Osud Dana mě dlouho nechával chladným, ale svým rozhodnutím mě naštval. Ovšem tak to bývá.
Nejvíce zvratů za mě nastalo ve vyprávění o Nickovi. Šokující.
U někoho došlo k happyendu, u někoho ne. A pro někoho se nestane už nic. Hned po dočtení jsem byla zklamaná, že příběh ještě nemá pár kapitol. Jen nerada se loučím s A týmem a jejich rodinami.

Čtenářská výzva 2024: Téma 16. Kniha s více než dvěma perspektivami vyprávění.

Knižní novinky (7. týden)

08.02.2020

Kniha Mezi námi lháři v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x