Našeptávačova hra přehled

Našeptávačova hra
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496893/bmid_naseptavacova-hra-KJp-496893.jpg 4 188 188

Mila Vasquez série

< 4. díl

Jednoho dne obdrží policie telefonát od vyděšené ženy. Z odlehlého statku za městem matka dvou dětí hlásí, že někdo vnikl na jejich pozemek, a dovolává se pomoci. Kvůli silné bouři a průtrži mračen se hlídka na místo dostaví až po mnoha hodinách – když už je příliš pozdě. Na statku mohou strážníci konstatovat jediné: odehrálo se tu odporné krveprolití, ale těla nejsou k nalezení. Žena, která by tento (zdánlivě?) neřešitelný případ mohla rozlousknout, už ovšem od policie odešla a uchýlila se se svojí dcerou Alicí do ústraní, do domu u jezera. Jenže když policie po anonymním telefonátu podezřelého zadrží, Mila Vasquezová zjistí, že se jí případ osobně týká. Jelikož už nemůže myslet jen sama na sebe a musí brát v potaz i bezpečí své dcery, rozhodne se v sobě – tentokrát už ale opravdu naposledy! – znovu probudit instinkt lovkyně stínů a opět sestoupit do jí tak známé temnoty.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Il gioco del suggeritore , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Našeptávačova hra. Přihlašte se a napište ho.

janastok
15.05.2024 1 z 5

Chtěla jsem dočíst sérii, ale omlouvám se, ztráta času. Nepravděpodobné, nesmyslné, nelogicky jednající postavy, zvláštní a otevřený konec. Možná jsem to nepochopila, zůstalo jen jedno velké PROČ.

Danago
15.03.2024 4 z 5

Napínavé čtení. Spousta překvapení. Často jsem tajila dech. I když ten virtuální svět byl pro mě dost náročný na pochopení . Celá série je psána v podobném duchu.

tulip131
27.02.2024 3 z 5

Zajímavé spojení reality a virtuálního světa. Hledat skutečnou osobu na základě toho co nám reprodukuje hra. Co mě zklamalo je, že nevíme jestli malá Alicia skutečně "napomohla" kočce a vytvořila obraz v domku u jezera a jestli je nebo není poznamenána zlem.

Kniha noci, Stín bohů a další knižní novinky (43. týden)

23.10.2022

Kniha Našeptávačova hra v seznamech