Miliardu let před koncem světa / Dravci mého století / Obydlený ostrov přehled

Miliardu let před koncem světa / Dravci mého století / Obydlený ostrov
https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13184/bmid_miliardu-let-pred-koncem-sveta-KOJ-13184.png 4 110 110

Trojicí science fiction Dravci mého století, Obydlený ostrov a Miliardu let před koncem světa z tohoto svazku představujeme čtenářům další dosud nepřeložená díla Arkadije Strugackého a Borise Strugackého. Obydlený ostrov vyšel i samostatně.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Svoboda

Za miliard let do konca sveta ; Chiščnyje ešči veka ; Obitajemyj ostrov , 1971

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miliardu let před koncem světa / Dravci mého století / Obydlený ostrov. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
22.03.2024 3 z 5

První polovina jen nuda přemýšlel jsem že skončím ale pak jsem to přečet

zuvacka
18.07.2022 4 z 5

Miliardu let...za 5*, pre mňa jedna z najlepších od Strugackích, veľmi ma to bavilo, úplne realistický opis toho ako funguje život. A ani pointa nesklamala, skôr prekvapila a pobavila zároveň.
Dravci mého století...za 4*, zasa veľmi pôsobivá atmosféra, toto bratom naozaj ide, rozhodne zaujímavé.
Obydlený ostrov...za 3* zo začiatku sa mi to páčilo veľmi, dobre opisané ako sa Maxim neorientoval na novej planete, uveriteľné zvraty, ktoré som neodhadla. Škoda konca, podľa mňa trochu lacný a trocha moc ruský.

Radous79
19.01.2021 3 z 5

Dočetl jsem zatím první část, druhou rozečtenou, ale je to boží. Sice ne jednoduchý čtení, prostě klasická Strugačtovina, ale skvělý. První povídka naprosto super po dočtení. Cyber punk 20 století. Furt mi leží v hlavě. Ať žije třaska :-) zbytek komentáře a celkové hodnocení doplním po dočtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Miliardu let před koncem světa / Dravci mého století / Obydlený ostrov v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x